Grzechotka Rybka Czarno-Biała

Cena:

11,70 

Na stanie

NE386

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Grzechotka Rybka Czarno-Biała

Grzechotki to najbardziej klasyczne i niezwykle popularne zabawki dla najmłodszych, a grzechotka w kształcie rybki marki Tullo to doskonały wybór dla Twojego malucha. Ta urocza grzechotka w biało-czarnej kolorystyce została zaprojektowana z myślą o stymulacji zmysłu wzroku dziecka, które na początku swojego życia nie widzi zbyt wyraźnie.


Zalety produktu:

  • Biało-czarna kolorystyka doskonale wspomaga rozwój wzroku malucha, przyciągając jego uwagę.
  • Grzechotka pomaga rozwijać umiejętności śledzenia poruszających się przedmiotów oraz koncentrację. Kulka, która jest z jednej strony biała, a z drugiej czarna, zachęca dziecko do jej obracania.
  • Grzechotka wydaje delikatny, przyjemny dźwięk przy potrząsaniu, co dodatkowo pobudza zmysł słuchu malucha.
  • Bardzo lekka konstrukcja i odpowiedni rozmiar sprawiają, że grzechotka idealnie pasuje do małych rączek dziecka, umożliwiając łatwe chwytanie i manipulację.

Grzechotka Rybka Tullo to nie tylko zabawka, ale także narzędzie wspierające rozwój sensoryczny Twojego dziecka. Wykonana z bezpiecznych materiałów, spełnia najwyższe standardy jakości. Idealna jako prezent, który z pewnością przyniesie wiele radości każdemu maluchowi. Wybierz jakość i bezpieczeństwo z marką Tullo!

Wiek: 0+
Wymiary: 12 x 6 cm

Kolor: Czarny i biały
Deklaracja zgodności: CE

Grzechotka Rybka Czarno-Biała - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK