Nazwa produktu:

Granie W Nawlekanie

Cena:

39,90 

Na stanie

PL059

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Granie w nawlekanie to świetna gra edukacyjna oraz pomoc terapeutyczna dla dzieci.

Nawlekając elementy na słupek osadzony w podstawce, dzieci uczą się rozróżniać kształty i kolory, ćwiczą percepcję wzrokową. Gra jest też dobrym treningiem zręczności i uczy dążenia do realizacji określonego planu. Dziecko ćwiczy zręczność manualną, spostrzegawczość, pamięć oraz refleks. Granie w nawlekanie to zabawa dla graczy w różnym wieku od 4 do 99+ lat. Elementy można nawlekać przypadkowo lub według wzoru na karcie.

Zawartość pudełka:

1) karty wzorów – 32 szt.
2) słupki – 3 szt.
3) podstawki – 3 szt.
4) kule – 12 szt. ( po 3 w 1 kolorze )
5) kostki – 12 szt. ( po 3 w 1 kolorze )
6) koła – 3 szt.
7) trójkąty – 3 szt.
8) kwadraty – 3 szt.
9) żetony – 30 szt.
10) instrukcja

W naszym sklepie internetowym udostępniamy produkty polskiego producenta Alexander, które są wykorzystywane w terapii rozwoju dzieci i dorosłych. Firma już od lat wytwarza rozmaite ćwiczenia oraz gry. W dobie nieustannego popularyzowania wysoko rozwiniętych rozrywek multimedialnych niezwykle istotne jest regularne opracowywanie rozwiązań gwarantujących rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla rodzin z dziećmi. Asortyment tego rodzaju wyjątkowo dobrze wpisuje się w założenia promowane przez autorkę Metody Krakowskiej®, z tego powodu właśnie udostępniamy go w naszym sklepie online. Do znanych i sprawdzonych produktów należą między innymi: Opowiem Ci mamo, Puzzle magnetyczne, Obserwujesz i znajdujesz, Ale pary misz, masz oraz Terapia – pamięć sensoryczna. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, grafomotoryka, kategoryzacje, ćwiczenia lewopółkulowe oraz programowanie języka.

Celem naszego zespołu jest dostarczanie systemowych zestawów terapeutycznych potrzebnych w pracy terapii wg Metody Krakowskiej®. Dlatego liczne pozycje posortowaliśmy w odpowiednich działach, tak by ułatwić Państwu wyszukanie asortymentu, który jest potrzebny do prowadzenia terapii. Jeśli mimo to, pojawiają się problemy z odszukaniem odpowiednich narzędzi, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Granie W Nawlekanie - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK