Nazwa produktu:

Garść Radości, Szczypta Złości

Cena:

29,00 

Na stanie

YY041

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Wszystkie dzieci odczuwają emocje. Będą szczęśliwe jeśli potrafią je akceptować i odczytywać zawarty w nich przekaz.
Dzięki tej mądrej książce która zawiera zabawne i pouczające ćwiczenia rysunkowe, mali czytelnicy naucza się, że uczucia są dobre i pożyteczne.
Czasem motywują do działania a czasem przestrzegają przed niebezpieczeństwem. Dzieci dowiedzą się, że wszystkie emocje trzeba szanować i nie można się ich bać.

Wspólne rysowanie z dziećmi to świetna, rozwijająca zabawa także dal dorosłych. Dzięki niej lepiej poznają swoje dziecko, jego ukryte niepokoje i radość z przeżywania świata. Książka jest tak skonstruowana że każdy jej rozdział to gotowy scenariusz zajęć. Stanowi znakomitą pomoc edukacyjną dla nauczycieli w przedszkolach i młodszych klasach szkolnych.
Pomysłowe scenariusze pomogą rozwinąć wyobraźnię, kreatywność, samodzielność myślenia dziecka jak również podbudują wiarę w siebie.
Dwoje dzieci w pełnych przygód podróżach po świecie dowiaduje się co by było, gdyby wyrzuciły emocje ze swojego życia. Straszne rzeczy..
Warto przeczytać!

Autor Wojciech Kołyszko, Jovanka Tomaszewska
Liczba stron 64
Format 235×165 mm
Oprawa broszurowa

Garść Radości, Szczypta Złości - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK