Nazwa produktu:

FLEKSJA-POSTACIE

Cena:

58,23 

Na stanie

AC001

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Fleksja – Postacie

to pomoc przeznaczona do badania poziomu opanowania prawidłowej odmiany rzeczowników przez przypadki i ćwiczeń utrwalających użycie form fleksyjnych. Materiał językowy został dobrany według centrów zainteresowań dzieci w wieku przedszkolnym a przedstawione na obrazkach sytuacje są im bliskie i mają zachęcać do tworzenia wypowiedzi.

Zestaw składa się z 40 obrazków podzielonych na 8 serii. Każda z nich została tak skonstruowana, by możliwe było ćwiczenie odmiany 8 rzeczowników w następujących przypadkach: mianownik, dopełniacz, celownik, biernik, narzędnik, miejscownik. Dobór obrazków ma umożliwić ćwiczenie rodzaju męskiego i żeńskiego. Obrazki przedstawiają następujące postacie:

  1. mama
  2. tata,
  3. dziewczynka,
  4. chłopiec,
  5. babcia,
  6. dziadek,
  7. kot,
  8. małpa.

Produkt Fleksja – postacie jest dostarczamy przez Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej. Wszystkie pomoce oferowane przez niniejszą placówkę stanowią fundamentalną część posiadanego przez nas asortymentu, gdyż naszą ideą jest przede wszystkim dostarczanie kompleksowego wyposażenia niezbędnego do prowadzenia terapii wg Metod Krakowskiej®. Jeśli mają Państwo problem z odnalezieniem wszystkich pomocy terapeutycznych, serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Metoda Krakowska® w ostatnich latach jest skutecznie stosowana w terapii dzieci z objawami zespołu Aspergera, porażenia mózgowego czy alalii. W głównym założeniu opiera się ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania® prof. Cieszyńskiej. Procesowi terapii towarzyszy sporo innych ćwiczeń funkcji poznawczych różnego typu. Pomoce terapeutyczne dostarczane przez Wydawnictwo Metody Krakowskiej zamieściliśmy w sklepie Juniora.pl między innymi w działach: logiczne myślenie, motoryka mała i duża, historyjki obrazkowe, nauka czytania oraz poprawna wymowa. Wydawnictwo Metody Krakowskiej® regularnie organizuje także praktyczne kursy i szkolenia kierowane do rodziców a także nauczycieli.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

FLEKSJA-POSTACIE - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

FLEKSJA-POSTACIE - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK