Promocja!

Nazwa produktu:

Figurki Do Nauki Liczenia – Krówki

Cena:

122,00 

Brak w magazynie

LR030

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Figurki Do Nauki Liczenia – Krówki

Zestaw do nauki liczenia dla dzieci już od 18 miesiąca. Dzieci ćwiczą rączki, świetnie się bawią a przy okazji poznają cyfry i uczą się liczenia.

Learning Resources(R) to producent bezpiecznych, edukacyjnych i innowacyjnych zabawek, którym zaufali rodzice i nauczyciele na całym świecie. Zabawki Learning Resources(R) są zaprojektowane tak, aby pomóc dzieciom w zdobywaniu kluczowych umiejętności edukacyjnych i przygotowaniu się na podbój świata!
Urocze krówki, to idealna zabawka, dzięki której dziecko nauczy się rozpoznawania kolorów i liczb. Zestaw zawiera 10 różnokolorowych krów, oznakowanych łatkami oraz cyferkami od 1 do 10. Zabawa polega na dopasowaniu cyfry do liczby łat na każdej krowie.
Doskonały zestaw, rozwijający wiele umiejętności edukacyjnych takich jak liczenie, dopasowywanie i sortowanie oraz rozpoznawanie liczb i kolorów. Dostosowany do małych rączek dziecka, pobudza rozwój motoryczny we wczesnym dzieciństwie, wzmacnia mięśnie palców i dłoni. Złap kolorowe krowy i rozpocznij przygodę z kolorami i liczbami! Figurki można wykorzystać do dodatkowych zajęć i uczynić naukę świetną zabawą.
Snap & Learn! Łącz – dopasuj – ucz się!


Zestaw złożony z 20 elementów.

Wykonany z przyjaznego w dotyku odpornego na pleśń plastiku. Dodatkowo wyposażony w słój do przechowywania, zamykany wygodną pokrywką z praktycznym uchwytem.

Wymiary pojedynczej krówki: 9,5 cm x 4,5 cm x 5 cm.
Wymiary opakowania: 19 cm 14 cm x 14 cm.

Figurki Do Nauki Liczenia – Krówki - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK