Nazwa produktu:

Farma Korale Do Nawlekania Drewniane

Cena:

45,00 

Brak w magazynie

CL001

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Farma korale do nawlekania

to zestaw edukacyjny, który można wykorzystać w przedszkolu, jak również podczas terapii. Bawiąc się dzieci ćwiczą małą motorykę oraz uczą się nowych rzeczowników. A kiedy prosimy dziecko, aby nawlekało zwierzątka w odpowiedniej kolejności ćwiczymy z nim sekwencje słuchowe oraz pamięć. Zwierzątka są stabilne, wygodne dla małych rączek i można je wykorzystywać do wielu ćwiczeń i zabaw.

Jest to świetna zabawa, która rozwija zręczność, oraz wzbudza ciekawość dziecka na temat farmy – zwierzątek, traktorków itp.

Charakterystyka:

  • Zestaw składa się ze sznureczka oraz 12 koralików przedstawiających różne rzeczy, które spotkać możemy na farmie. Są to zwierzątka, maszyny rolnicze itp.
  • Wszystkie koraliki wykonane zostały z drewna, więc jest to zabawka ekologiczna – kupując ją nie wspierasz produkcji odpadów plastikowych.
  • Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia.

Zabawka rozwija:

  • koordynację, cierpliwość, determinację, zręczność i dokładność przy wykonywanych zadaniach.

Eko zabawki skierowane są już dla najmłodszych dzieci, które wykonuje się z całkowicie naturalnych, biodegradowalnych oraz hipoalergicznych materiałów, dzięki czemu są one w stu procentach bezpieczne i nieszkodliwe nie tylko dla samego środowiska, ale także i dla Twojej pociechy.

Farma Korale Do Nawlekania Drewniane - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK