Nazwa produktu:

Fantastyczne Krzyżówki Ortograficzne

Cena:

19,00 

Na stanie

HA177

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

FANTASTYCZNE KRZYŻÓWKI ORTOGRAFICZNE

to książka jest zbiorem krzyżówek ortograficznych dla dzieci.

Zawarte w niej krzyżówki nie są nudnymi słupkami, tylko kolorowymi postaciami, zwierzętami czy pojazdami. Każda strona to nie tylko doskonały trening ortograficzny, ale także świetna zabawa i nowe wyzwanie. Zatem o nudzie nie ma mowy, a dzięki temu każde dziecko może miło i pożytecznie spędzić wolny czas. Publikacja może stanowić pomoc dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, opiekunów dzieci, a także rodziców.

Produkt FANTASTYCZNE KRZYŻÓWKI ORTOGRAFICZNE wydaje wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie udostępniamy setki najróżniejszych pomocy terapeutycznych grupy wydawniczej Harmonia. Pomoce te są dedykowane każdemu, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Marka Harmonia z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również ważne wydawnictwo naukowe oferujące liczne opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Tony Attwood, Kate Wilde czy Geoff Platt. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Magdalena Hinz, Romana Sprawka, Agnieszka Borowska-Kociemba i Sławomir Wrzesiński. Jeśli szukasz rzetelnych informacji z obszaru aktualnych trendów w logopedii najmłodszych, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Produkty tego wydawnictwa znajdziesz w naszym sklepie między innymi w kategoriach: ćwiczenia lewopółkulowe, motoryka mała i duża, wydawnictwo Harmonia, percepcja wzrokowa oraz nauka czytania.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe pomoce stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w znalezieniu niezbędnych materiałów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Fantastyczne Krzyżówki Ortograficzne - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK