Emocjonalne Sos. Scenariusze Zajęć Socjoterapeutycznych Dla Uczniów Klas 1-3.

Cena:

19,50 

Na stanie

HA234

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

EMOCJONALNE SOS. SCENARIUSZE ZAJĘĆ SOCJOTERAPEUTYCZNYCH DLA UCZNIÓW KLAS 1-3.

Socjoterapia coraz częściej pojawia się w formach pomocy psychologiczno-pedagogicznych dla dzieci z zaburzeniami emocjonalnymi oraz zachowania. Dzięki tej formie terapii zwiększa się możliwość udzielenia pomocy jednostkom nieprzystosowanym społecznie, wzrastającym w rodzinach dysfunkcyjnych czy dzieciom sprawiającym trudności wychowawcze. Prezentowana publikacja stanowi pomoc dla pedagogów, psychologów, terapeutów, którzy w swojej codziennej pracy mierzą się z różnego rodzaju trudnościami przejawianymi przez dzieci. Książka łączy rozważania teoretyczne dotyczące oddziaływań socjoterapeutycznych z programem zajęć dla dzieci w młodszym wieku szkolnym. Zaprezentowany program socjoterapeutyczny z pewnością przyczyni się do wzbogacenia warsztatu pracy osób prowadzących oddziaływania socjoterapeutyczne, wychowawcze czy terapeutyczne.

Produkt EMOCJONALNE SOS dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W Juniora.pl oferujemy setki wartościowych pomocy terapeutycznych grupy wydawniczej Harmonia. Zestawy te są dedykowane każdemu, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Marka Harmonia działa na krajowym rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to także znane wydawnictwo naukowe publikujące liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Barbara Sher czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Magdalena Hinz, Kazimierz Słupek, Katarzyna Szłapa i Anna Jarosz-Bilińska. Jeżeli poszukujesz rzetelnych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w terapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Asortyment niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w działach: ćwiczenia lewopółkulowe, , logiczne myślenie, grafomotoryka oraz fleksja.

W sklepie Juniora.pl oferujemy kompleksowe pomoce wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w zamówieniu niezbędnych produktów zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Emocjonalne Sos. Scenariusze Zajęć Socjoterapeutycznych Dla Uczniów Klas 1-3. - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK