Nazwa produktu:

Emocje. Bardzo Proste Czytanki Dla Dzieci

Cena:

13,00 

Na stanie

HA086

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Emocje – Bardzo Proste Czytanki Dla Dzieci 

to seria książek dla małych dzieci rozwijających się prawidłowo lub starszych dzieci z deficytami, na przykład z autyzmem, a także dla osób starszych, u których nastąpiło znaczne obniżenie sprawności umysłowej będące wynikiem starzenia się lub różnych zaburzeń, na przykład afazji.

Celem tej serii jest ćwiczenie czytania ze zrozumieniem prostych zdań oraz zdobywanie i utrwalanie wiadomości na temat rozmaitych miejsc, zwyczajów, emocji i stanów. W tej publikacji przedstawiono zagadnienia dotyczące podstawowych emocji: tego, jak je rozpoznajemy i kiedy je odczuwamy.

Produkt XXX dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W Juniora.pl udostępniamy sporo przeróżnych pomocy logopedycznych Gdańskiego wydawnictwa Harmonia. Pomoce te są przeznaczone dla każdego, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Marka Harmonia funkcjonuje na polskim rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to też wydawnictwo naukowe publikujące liczne opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Tony Attwood, Barbara Sher czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Arkadiusz Maćkowiak, Romana Sprawka, Agnieszka Borowska-Kociemba oraz Iwona Tomasik. Jeśli potrzebujesz wiarygodnych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w edukacji dziecięcej, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Produkty tego wydawnictwa znajdziesz w naszym sklepie między innymi w działach: ćwiczenia lewopółkulowe, , wydawnictwo Harmonia, percepcja wzrokowa oraz dyslekcja.

W sklepie Juniora.pl oferujemy kompleksowe pomoce dydaktyczne wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w zamówieniu niezbędnych materiałów zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Emocje. Bardzo Proste Czytanki Dla Dzieci - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK