Elementarz Rozwijający Komunikację

Cena:

48,00 

Na stanie

AA101

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Elementarz Rozwijający Komunikację

To doskonała pomoc dla dzieci z zaburzeniami rozwoju funkcji poznawczych, jak i dla tych, które chcą rozwijać umiejętności czytania prostymi metodami. Formuła zestawu (elementarz + zeszyt ćwiczeń) pozwala także uczyć komunikacji dzieci autystyczne i z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

W pakiecie zastosowano Symultaniczno-Sekwencyjna Naukę Czytania® opierającą się na stymulacji prawej i lewej półkuli mózgu. Kolejność pojawiających się sylab w elementarzu jest zgodna z kolejnością pojawiających się sylab w rozwoju dziecka. Zastosowanie wyrazów globalnych ma pomóc w dalszym procesie czytania i formułowania prostych zdań. Aby uzyskać lepszą koncentrację dziecka, teksty napisane są czcionką bezszeryfową, a sylaby umieszczane są na silnie skontrastowanym tle, naprzemiennie białe sylaby – czarne tło, czarne sylaby – białe tło.

Ćwiczenia zawarte w Elementarzu pomagają rozwijać rozumienie pojedynczych wyrazów, zdań, przeczytanych samodzielnie. Wspierają komunikację na podstawowym poziomie.
Zeszyt ćwiczeń (do kupienia dodatkowo) pomoże dziecku zdobywać wiedzę o świecie i ją systematyzować. Zadania w nim pomogą uczyć się wykorzystywać język, tłumaczyć znaczenie słów, zjawisk, przetwarzać informacje, analizować wydarzenia, wyodrębniać centralny element wydarzenia i jego znaczenie.

Format: A4
Ilość stron – 104, oprawa twarda książkowa.

Niniejszy produkt Elementarz rozwijający komunikację pochodzi z kolekcji polskiego wydawnictwa Arson. Firma ta oferuje setki produktów wspierających pracę terapeutyczną z dziećmi. W Juniora.pl pomagamy Państwu w zdobyciu komplementarnych materiałów pomocnych w terapii wg Metody Krakowskiej®, wiele z nich pochodzi właśnie z oferty Arson.

Oferta wydawnictwa Arson zawiera między innymi: pomoce logopedyczne, ćwiczenia słuchowe, a także specjalistyczne publikacje. Chociaż w sklepie juniora.pl koncentrujemy się na zapewnieniu zestawów przydatnych w terapiach dzieci z zaburzeniami rozwojowymi, to sporo tych kolekcji kapitalnie sprawdza się jako pomoce logopedyczne dla wszystkich dzieci. Produkty wydawnictwa Arson znajdą Państwo w naszym serwisie między innymi w następujących kategoriach: ćwiczenia lewopółkulowe, percepcja wzrokowa, matematyka dla dzieci, logiczne myślenie, a także książki. Masz jakieś wątpliwości odnośnie zestawu Elementarz rozwijający komunikację? Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem.

Elementarz Rozwijający Komunikację - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK