Nazwa produktu:

Dzień Dobry, Moje Emocje!

Cena:

19,90 

Na stanie

HA109

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Dzień Dobry, Moje Emocje!

PRAKTYCZNA POMOC EDUKACYJNA DLA DZIECI W WIEKU WCZESNOSZKOLNYM

Czy dzieci potrzebują książek o emocjach? Przecież każdy okazuje je tak, jak potrafi. Nie trzeba nikogo uczyć śmiać się lub płakać. Nie ma dobrych i złych emocji. Wszystkie są częścią nas.

A jednak emocje są czasami od nas silniejsze i tracimy nad nimi kontrolę. Jak to się dzieje, że czujemy się przeszczęśliwi, a jednak z oczu płyną nam łzy? Jak okazywać swoją złość, nie sprawiając przykrości innym? Czy strach może budzić śmiech?

Książka ta powstała, by pomóc młodym czytelnikom nazywać i rozumieć różne emocje, zarówno własne, jak i innych. Zadanie to ułatwić mają przedstawione na kolejnych stronach realistyczne fotografie, krótkie teksty oraz opracowane do nich pytania i proste polecenia.
Pracując z tą publikacją, dziecko odkrywa, że wszystkie jego emocje, nawet te trudne, są niezwykle ważne. Uczy się, jak można je przeżywać, nie krzywdząc innych. Być może silne uczucia doznawane w danej sytuacji, do tej pory nienazwane i przykre, staną się dla dziecka bardziej zrozumiałe i oswojone – takie, z którymi nie podejmuje się walki, ale które wita się jak bliskich: „Dobrze, że jesteście! Dzień dobry, moje emocje!”.

64 kolorowe strony

Produkt DZIEŃ DOBRY, MOJE EMOCJE! dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie online udostępniamy mnóstwo najróżniejszych pomocy dydaktycznych wydawnictwa Harmonia. Produkty te są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Marka Harmonia skutecznie działa na krajowym rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia to także wydawnictwo naukowe dostarczające liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Barbara Sher czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Renata Naprawa, Romana Sprawka, Bogumiła Toczyńska i Marta Wiśniewska. Jeśli poszukujesz specjalistycznych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w edukacji najmłodszych, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Produkty niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w działach: ćwiczenia lewopółkulowe, historyjki obrazkowe, logiczne myślenie, percepcja oraz ćwiczenia pamięci.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe pomoce niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w odszukaniu niezbędnych zestawów zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Dzień Dobry, Moje Emocje! - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK