Nazwa produktu:

Dziękuję, Proszę, Przepraszam- Opowiadania Z Ćwiczeniami

Cena:

31,80 

Na stanie

AI048

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Dziękuję, Proszę, Przepraszam – Opowiadania Z Ćwiczeniami

Autor: Katarzyna Michalec

Dziękuję, proszę, przepraszam to zbiór opowiadań edukacyjnych wspierających wychowanie dzieci. Autorka przygotowała 11 tekstów, które zawierają proste historie z jasnym przekazem dotyczącym dobrych manier i elementarnych zasad dobrego wychowania.
Publikacja polecana jako materiał wspomagający pracę pedagogiczną w zakresie relacji społecznych.

ISBN: 978-83-62739-88-2
Liczba stron 40
Format 21,5×31 cm
Rok wydania 2015

Prezentowany produkt “DZIĘKUJĘ, PROSZĘ, PRZEPRASZAM- OPOWIADANIA Z ĆWICZENIAMI” dostarczany jest przez wieloletnie polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w przeróżnych materiałach dydaktycznych. W naszym sklepie online oferujemy prawie 200 zestawów przeznaczonych zarówno dla dziecięcych terapeutów jak również opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami typu: afazja, zespoły otępienne czy choroba Alzhaimera. Polskie wydawnictwo WIR zapewnia także profesjonalną literaturę przeznaczoną dla nauczycieli oraz rodziców. Pomoce dydaktyczne z asortymentu w/w wydawnictwa umieściliśmy w naszym sklepie online w różnych kategoriach, między innymi: ćwiczenia lewopółkulowe, programowanie języka – czasowniki, motoryka mała i duża, poprawna wymowa, matematyka dla dzieci, a także dysleksja. Doświadczeni pedagodzy z wydawnictwa WIR regularnie organizują również rozmaite webinary dedykowane tematom z zakresu nieprawidłowości rozwoju. Akcesoria szkoleniowe tej marki świetnie sprawdzają się w różnych obszarach pracy w terapii Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych kolekcji tej marki należą m.in.: Kocham szkołę!, Ćwiczenia do terapii afazjii, Moje sylabki, Trudne sytuacje społeczne oraz Lektury jak malowane.

Dziękuję, Proszę, Przepraszam- Opowiadania Z Ćwiczeniami - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK