Nazwa produktu:

Działania Z Pomysłem. Dodawanie I Odejmowanie W Zakresie 20

Cena:

31,00 

Na stanie

HA276

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

DZIAŁANIA Z POMYSŁEM. DODAWANIE I ODEJMOWANIE W ZAKRESIE 20

ĆWICZENIA DLA UCZNIÓW KLAS MŁODSZYCH Z TRUDNOŚCIAMI W UCZENIU SIĘ MATEMATYKI ORAZ DLA DZIECI ZE SPECJALNYMI POTRZEBAMI EDUKACYJNYMI, W TYM Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ
“Działania z pomysłem” to ćwiczenia adresowane do uczniów klas młodszych mających trudności w uczeniu się matematyki oraz dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, w tym z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim i umiarkowanym.

Zbiór zadań może być wykorzystany do pracy na zajęciach wyrównawczych, korekcyjno-kompensacyjnych i rewalidacyjnych, a także do ćwiczeń w domu. W zestawie ćwiczeń zastosowano różne kolory: grafów, drzewek, tabel, co w dużej mierze ułatwia dziecku naukę liczenia.

Publikacja – bogato ilustrowana, zawierająca wycinanki z kolorowymi obrazkami i gry edukacyjne – wzbudzi zainteresowanie i zachęci dziecko do dalszej zabawy z matematyką.

Autor: Żanetta Lemańska
128 stron A4

Produkt DZIAŁANIA Z POMYSŁEM wydaje wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie zgromadziliśmy sporo przeróżnych pomocy terapeutycznych wydawnictwa Harmonia. Pomoce te są dedykowane każdemu, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Marka funkcjonuje na polskim rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również wydawnictwo naukowe oferujące liczne prace naukowe dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Gray, Barbara Sher czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Ewa Pisula, Kazimierz Słupek, Agnieszka Borowska-Kociemba i Marta Wiśniewska. Jeżeli szukasz solidnych informacji z obszaru aktualnych trendów w edukacji najmłodszych, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Asortyment tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w działach: pomoce dydaktyczne przedszkole, poprawna wymowa, emocje i relacje społeczne, percepcja słuchowa oraz ćwiczenia pamięci.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe pomoce niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w znalezieniu niezbędnych produktów zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Działania Z Pomysłem. Dodawanie I Odejmowanie W Zakresie 20 - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK