Dyslektyczne Ucho. Zbiór Ćwiczeń Dla Ucznia

Cena:

21,00 

Na stanie

HA255

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

DYSLEKTYCZNE UCHO. ZBIÓR ĆWICZEŃ DLA UCZNIA

Zawiera ćwiczenia stymulujące rozwój percepcji słuchowej i funkcji językowych.Wykonując zadania, uczeń pracuje na słowach lub pseudosłowach oraz ćwiczy pamięć słuchową. Wiele ćwiczeń wykonuje tylko ustnie.

Zadaniem dziecka jest wykonywać podane ćwiczenia, angażując przede wszystkim percepcję słuchową. Z tego też powodu w poleceniach do ćwiczeń prosi się ucznia, by najpierw posłuchał, a dopiero potem powiedział. Jeśli ćwiczenie jest zbyt trudne, powinien je najpierw zapisać.

Autor: Elżbieta Szymankiewicz
Format- 20,5×29,2cm
42 stron

Produkt DYSLEKTYCZNE UCHO wydaje wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie internetowym udostępniamy kilkaset najróżniejszych pomocy terapeutycznych Gdańskiego wydawnictwa Harmonia. Zestawy te są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Marka pełni istotną rolę na rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia to też wydawnictwo naukowe oferujące liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Kate Wilde czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Magdalena Hinz, Jacek Stojanowski, Agnieszka Borowska-Kociemba i Marta Wiśniewska. Jeżeli potrzebujesz przydatnych informacji z zakresu aktualnych trendów w terapii dzieci, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w naszym sklepie między innymi w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, programowanie języka, logiczne myślenie, grafomotoryka oraz nauka czytania.

Co bardzo istotne, oferujemy przede wszystkim kompleksowe pomoce niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w skompletowaniu niezbędnych materiałów zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Dyslektyczne Ucho. Zbiór Ćwiczeń Dla Ucznia - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK