Nazwa produktu:

DYSLEKSJA (9-10 lat). ĆWICZENIA JĘZYKOWE DLA DZIECI ZAGROŻONYCH DYSLEKSJĄ

Cena:

58,00 

Na stanie

AI176

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Dysleksja ( 9-10 Lat ). Ćwiczenia Językowe Dla Dzieci Zagrożonych Dysleksją

to zestaw ćwiczeń językowych dla dzieci zagrożonych dysleksją w wieku 9-10 lat. Ćwiczenia zawarte w zestawie służą wzmacnianiu koncentracji, logicznego myślenia oraz analizowania i porównywania odczytywanych treści.

Materiał obejmuje ćwiczenia w obrębie wyrazu, zdania i tekstu w zakresie:
– różnicowania liter,
– rozróżniania części mowy,
– odmiany wyrazów,
– budowania zdań (tworzenie logicznych konstrukcji, rozwijanie i skracanie zdań),
– tworzenia krótkich form wypowiedzi.

Forma zadań zachęca do przyjmowania twórczej postawy i swobodnego rozwijania wyobraźni. Uczniowie osiągając sukcesy w obrębie łatwiejszych zadań, mogą sukcesywnie przechodzić do coraz trudniejszego materiału, nie odczuwając zniechęcenia ani lęku przed niepowodzeniem.

Zbiór powstał w oparciu o ćwiczenia wykonywane podczas pracy terapeutycznej z dziećmi z trudnościami w nauce czytania i pisania.

Zestaw DYSLEKSJA (9-10 lat). ĆWICZENIA JĘZYKOWE DLA DZIECI ZAGROŻONYCH DYSLEKSJĄ zaprojektowany został przez doceniane popularne krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnorodnych materiałach edukacyjnych. W sklepie Juniora.pl prezentujemy niemal 200 produktów przeznaczonych zarówno dla rodziców i ich dzieci jak również opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami różnego typu: afazja, zespół Aspergera czy choroba Alzhaimera. Polskie wydawnictwo WIR oferuje również profesjonalną literaturę przeznaczoną dla nauczycieli i opiekunów. Znakomite pomoce z katalogu w/w marki umieściliśmy w naszym sklepie w wielu działach, między innymi: książeczki edukacyjne dla dzieci, programowanie języka – czasowniki, grafomotoryka – ćwiczenie ręki, logiczne myślenie – myślenie sytuacyjne, percepcja wzrokowa oraz emocje i relacje społeczne. Specjaliści z wydawnictwa WIR cyklicznie organizują również tematyczne szkolenia dedykowane tematyce zaburzeń rozwojowych. Akcesoria edukacyjne WIR idealnie sprawdzają się na wielu obszarach pracy w terapii Metodą Krakowską®. Do popularnych kolekcji tej marki należą między innymi: Wczesne wspomaganie rozwoju, Moje pierwsze słowa, Moje sylabki, Terapia funkcji poznawczych oraz Logotomy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „DYSLEKSJA (9-10 lat). ĆWICZENIA JĘZYKOWE DLA DZIECI ZAGROŻONYCH DYSLEKSJĄ”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DYSLEKSJA (9-10 lat). ĆWICZENIA JĘZYKOWE DLA DZIECI ZAGROŻONYCH DYSLEKSJĄ - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Majówka!

We wtorek 2 maja mamy wolne.

Zamówienia będziemy realizować od 4 maja (czwartek).

DYSLEKSJA (9-10 lat). ĆWICZENIA JĘZYKOWE DLA DZIECI ZAGROŻONYCH DYSLEKSJĄ - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK