Nazwa produktu:

Drewniana Arka Noego

Cena:

52,65 

Na stanie

TY030

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Drewniana Arka Noego + Książeczka z Zagadkami Tooky Toy

Oto świetny zestaw od słynnej firmy Tooky Toy! Ta drewniana Arka Noego zachęca dzieci do zabawy. Na samej górze znajduje się Noe wraz ze zwierzątkami, tj. żyrafa, krokodyl, lew, hipopotam, zebra, niedźwiedź. Co więcej, znajdziemy na nim cyfry od 1 do 7, zadaniem malucha jest rozwiązanie zagadek dostępnych w książeczce załączonej do zestawu. Układaj zwierzątka tak by były dopasowane do każdej zagadki.

Książeczka posiada różne poziomy trudności a na odwrocie każdej kartki jest odpowiedź na każdą z nich dzięki czemu nasz maluch może sprawdzić czy rozwiązał poprawnie łamigłówkę. Wymaga to od malucha zdolności logicznego myślenia oraz koordynacji.

Charakterystyka:

  • Zestaw posiada 9 elementów,
  • W zestawie znajduje się książeczka z zagadkami do rozwiązania,
  • Możliwość zabawy samymi klockami,
  • Elementy wykonane z drewna

Zabawka rozwija:

  • Logiczne myślenie
  • Zdolności manualne
  • Koordynację wzrokową
  • Uczy liczebników.

Produkt jest bezpieczny dla dzieci. Wszystkie elementy arki i figurek pomalowane są nietoksycznymi farbami.

Wymiary produktu – 26 x 20 x 6 (cm)

Tooky Toy to firma produkująca drewniane zabawki dla dzieci, obecna na rynku od 2004 roku. Kilkanaście lat doświadczenia w branży to gwarancja wysokiej jakości produktów, wytwarzanych z myślą o bezpieczeństwie dzieci. Zabawki Tooky Toy posiadają liczne certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo tych ekologicznych produktów. Dobrze wygładzone, wolne od drzazg i ostrych krawędzi zabawki, pokryte są wyłącznie bezpiecznymi, nietoksycznymi farbami, barwnikami i lakierami. To wszystko sprawia, że zabawki Tooky Toy są uwielbiane przez dzieci i doceniane przez rodziców na całym świecie.

Drewniana Arka Noego - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK