Nazwa produktu:

Dopasuj – Gra Obrazkowa

Cena:

33,60 

Na stanie

PL115

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Dopasuj gra obrazkowa

Podręczna wersja szybkiej gry obrazkowej w skojarzenia.
Emocjonująca gra, która jest doskonałym treningiem spostrzegawczości i szybkiego kojarzenia. Do obrazka na polu planszy, na którym stanął pionek, trzeba jak najszybciej dopasować 2 obrazki z 64 leżących na stole tabliczek. Sprawdź czy masz lepszy refleks niż Twoi współgracze.

Niewielka forma pudełka sprawia, że gra idealnie sprawdza się w podróży i na wakacjach, łatwo zabrać ją do znajomych, zmieści się w każdym plecaku.

Zawartość opakowania

– plansza,
– tabliczki – 32 szt.,
– pionek,
– kostka,
– żetony – 12 szt.,
– instrukcja.


W sklepie Juniora oferujemy artykuły firmy Alexander, które mają zastosowanie w terapii rozwoju dzieci i dorosłych. Firma już od wielu lat opracowuje pomysłowe ćwiczenia oraz pomoce dydaktyczne. W czasach popularyzowania wysoko rozwiniętych rozrywek multimedialnych niezwykle istotne jest regularne opracowywanie rozwiązań gwarantujących mądrą i rozwijającą rozrywkę dla całych rodzin. Oferta tego rodzaju bardzo dobrze wpisuje się w zasady promowane przez autorkę Metody Krakowskiej®, z tego powodu właśnie oferujemy go w naszym katalogu. Do popularnych i szczególnie polecanych zestawów należą między innymi: Pamięć 3d, Family, Opowieści dziwnej treści, Pory roku oraz Dni tygodnia. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: ćwiczenia pamięci, nauka czytania, logiczne myślenie – kategoryzacje, ćwiczenia lewopółkulowe oraz emocje i relacje społeczne.

Priorytetem zespołu Juniora.pl jest zapewnianie wszechstronnych materiałów dydaktycznych potrzebnych w prowadzeniu terapii wg Metody Krakowskiej®. Dlatego oferowane pozycje posortowaliśmy w rozmaitych działach, aby ułatwić poszukiwanie asortymentu, który jest potrzebny w terapii. Jeśli mimo wszystko mają Państwo problemy z zapewnieniem odpowiednich zestawów, gorąco zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Dopasuj – Gra Obrazkowa - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK