Nazwa produktu:

DOPASUJ DO KSZTAŁTU

Cena:

31,99 

Na stanie

HA107

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Dopasuj Do Kształtu

Materiały do ćwiczenia percepcji wzrokowej

„Dopasuj do kształtu” to publikacja przeznaczona głównie dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz dzieci starszych wolniej się rozwijających. Mogą z niej korzystać nauczyciele i pedagodzy podczas zajęć indywidualnych oraz grupowych, a także rodzice podczas zabaw w domu.

Pracując z kartami zawartymi w tej publikacji, dziecko rozwija przede wszystkim percepcję wzrokową. Dzięki dodatkowym ćwiczeniom poznaje świat zwierząt, poszerza swoje słownictwo, usprawnia grafomotorykę, orientację w przestrzeni oraz pamięć wzrokową.

W skład publikacji wchodzi:

  • 20 kart zawierających 120 obrazków przedstawiających zwierzęta (40 obrazków kolorowych, 40 obrazków konturowych oraz 40 obrazków-cieni);
  • jedna karta z czarnymi kartonikami z okienkami;
  • zeszyt z propozycjami zabaw.

Produkt DOPASUJ DO KSZTAŁTU został opracowany przez wydawnictwo Harmonia. W Juniora.pl prezentujemy setki najrozmaitszych materiałów wydawnictwa Harmonia. Materiały są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci. Firma z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia to też wydawnictwo naukowe oferujące liczne opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Gavin Raid czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Arkadiusz Maćkowiak, Kazimierz Słupek, Katarzyna Szłapa oraz Barbara Zakrzewska. Jeśli potrzebujesz informacji z obszaru nowoczesnych trendów w terapii najmłodszych, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w sklepie internetowym Juniora.pl między innymi w kategoriach: pomoce edukacyjne – szkoła, motoryka mała i duża, emocje i relacje społeczne, percepcja słuchowa oraz dysleksja. Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe pomoce potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w skompletowaniu niezbędnych materiałów serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

DOPASUJ DO KSZTAŁTU - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

DOPASUJ DO KSZTAŁTU - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK