Nazwa produktu:

Dopasuj Do Kształtu

Cena:

31,99 

Na stanie

HA107

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Dopasuj Do Kształtu

Materiały do ćwiczenia percepcji wzrokowej

„Dopasuj do kształtu” to publikacja przeznaczona głównie dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz dzieci starszych wolniej się rozwijających. Mogą z niej korzystać nauczyciele i pedagodzy podczas zajęć indywidualnych oraz grupowych, a także rodzice podczas zabaw w domu.

Pracując z kartami zawartymi w tej publikacji, dziecko rozwija przede wszystkim percepcję wzrokową. Dzięki dodatkowym ćwiczeniom poznaje świat zwierząt, poszerza swoje słownictwo, usprawnia grafomotorykę, orientację w przestrzeni oraz pamięć wzrokową.

W skład publikacji wchodzi:

  • 20 kart zawierających 120 obrazków przedstawiających zwierzęta (40 obrazków kolorowych, 40 obrazków konturowych oraz 40 obrazków-cieni);
  • jedna karta z czarnymi kartonikami z okienkami;
  • zeszyt z propozycjami zabaw.

Produkt DOPASUJ DO KSZTAŁTU został opracowany przez wydawnictwo Harmonia. W Juniora.pl prezentujemy setki najrozmaitszych materiałów wydawnictwa Harmonia. Materiały są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci. Firma z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia to też wydawnictwo naukowe oferujące liczne opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Gavin Raid czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Arkadiusz Maćkowiak, Kazimierz Słupek, Katarzyna Szłapa oraz Barbara Zakrzewska. Jeśli potrzebujesz informacji z obszaru nowoczesnych trendów w terapii najmłodszych, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w sklepie internetowym Juniora.pl między innymi w kategoriach: pomoce edukacyjne – szkoła, motoryka mała i duża, emocje i relacje społeczne, percepcja słuchowa oraz dysleksja. Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe pomoce potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w skompletowaniu niezbędnych materiałów serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Dopasuj Do Kształtu - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK