Dobieranki- Pomoc Terapeutyczna Do Ćwiczeń Percepcji Wzrokowej

Cena:

44,73 

Brak w magazynie

HA016

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

DOBIERANKI – Pomoc Terapeutyczna Do Ćwiczeń Percepcji Wzrokowej

Na Materiale Obrazkowym, Geometrycznym, Literowym, Sylabowym I Wyrazowym

Publikacja zawiera materiały do ćwiczenia percepcji i pamięci wzrokowej, które są bardzo ważne w opanowaniu przez dzieci umiejętności pisania i czytania. Pomoce służą także sprawnemu rozpoznawaniu liter i zauważaniu drobnych różnic między nimi, doskonaleniu spostrzegawczości, wyrobieniu sprawności całościowego ujmowania wyrazu, usprawnieniu koordynacji wzrokowo-ruchowej i czasowo-przestrzennej.

W skład „Dobieranek” wchodzą dwa elementy:

  • zeszyt zawierający karty z obrazkami;
  • plansze z kartonikami przeznaczonymi do wyciskania.

Całość materiału podzielona jest na dwie części: obrazkowo-geometryczną oraz literowo-sylabowo-wyrazową.

Produkt DOBIERANKI – Pomoc terapeutyczna do ćwiczeń percepcji wzrokowej na materiale obrazkowym, geometrycznym, literowym, sylabowym i wyrazowym został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie internetowym prezentujemy mnóstwo rozmaitych materiałów dydaktycznych polskiego Wydawnictwa Harmonia. Produkty te są przeznaczone dla każdego, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych. Marka z powodzeniem funkcjonuje na rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to też ważne wydawnictwo naukowe publikujące liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Gray, Barbara Sher czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Magdalena Hinz, Ewa Jakacka, Alicja Tanajewska i Iwona Tomasik. Jeżeli poszukujesz profesjonalnych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w terapii dzieci, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Asortyment niniejszej marki znajdziesz w sklepie internetowym Juniora.pl między innymi w działach: ćwiczenia lewopółkulowe, motoryka mała i duża, emocje i relacje społeczne, grafomotoryka – ćwiczenie ręki oraz fleksja. W sklepie Juniora.pl dostarczamy kompleksowe zestawy potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w skompletowaniu niezbędnych produktów serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Dobieranki- Pomoc Terapeutyczna Do Ćwiczeń Percepcji Wzrokowej - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK