Nazwa produktu:

DLACZEGO TO NIEMOŻLIWE?

Cena:

31,20 

Na stanie

HA069

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Dlaczego To Niemożliwe?

to zestaw ćwiczeń rozwijających zdolność logicznego myślenia. Można go wykorzystać w ramach zajęć terapeutycznych, jak również podczas pracy indywidualnej z dzieckiem w domu.

Korzystając z tej publikacji dziecko uczy się dostrzegać i wskazywać absurdalność, a także nierealność różnych sytuacji, przedmiotów, elementów przyrody i wyglądu ludzi. Patrząc na fotografie i odpowiadając na pytania, dziecko musi powiedzieć, który element zdjęcia jest nierealny i dlaczego.

W książce przedstawiono 57 zdjęć. Na stronach parzystych umieszczono fotografie dla dziecka. Na stronach nieparzystych znajdują się pytania i polecenia, które czyta dorosły (nauczyciel, terapeuta, rodzic) pracujący z uczniem.

Produkt Dlaczego to niemożliwe? dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie online skompletowaliśmy setki najrozmaitszych pomocy terapeutycznych GW Harmonia. Materiały są dedykowane każdemu, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Firma działa na krajowym rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także wydawnictwo naukowe publikujące liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Gray, Jason Fogler czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Ewa Pisula, Kazimierz Słupek, Katarzyna Szłapa i Barbara Zakrzewska. Jeżeli poszukujesz solidnych informacji z zakresu aktualnych trendów w psychoterapii dzieci, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Asortyment niniejszej marki znajdziesz w naszym sklepie między innymi w kategoriach: ćwiczenia lewopółkulowe, poprawna wymowa, logiczne myślenie, percepcja oraz dyslekcja.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe zestawy niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w skompletowaniu niezbędnych zestawów serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK