Nazwa produktu:

CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM KLASA 8 SZKOŁY PODSTAWOWEJ- CZ. 1

Cena:

62,00 

Na stanie

AI194

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Czytanie Ze Zrozumieniem  Klasa 8Szkoły Podstawowej – Cz. 1

to wybór testów sprawdzających umiejętność rozumienia czytanego tekstu.

Ćwiczenia zostały przygotowane w oparciu o fragmenty utworów literackich, wybranych z wykazu lektur obowiązkowych nowej podstawy programowej języka polskiego z 2017 roku – klasa VIII.

Praca z testami ma na celu kształtowanie i rozwijanie zdolności rozumienia tekstu oraz doskonalenie umiejętności koncentracji, które są konieczne na każdym etapie edukacyjnym.

Materiał został podzielony według rodzajów literackich, epika, liryka, dramat – dzięki temu uczeń rozwija zdolność rozumienia tekstów o zróżnicowanej strukturze. Część 1 zawiera testy oparte na utworach epickich, natomiast w Części 2 uczeń ćwiczy rozumienie wierszy i tekstów dramatycznych.

Testy posiadają oddzielne karty z odpowiedziami i punktacją, co umożliwia wykorzystanie ćwiczeń zarówno podczas zajęć – w szkole, jak i w trakcie indywidualnej pracy ucznia w domu.

Autor: Grażyna Małgorzata Nowak

Oferowany produkt “CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM KLASA 8 SZKOŁY PODSTAWOWEJ- CZ. 1” oferowany jest przez uznane krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnych materiałach logopedycznych. W sklepie Juniora prezentujemy ok. 200 produktów przeznaczonych zarówno dla terapeutów dziecięcych jak również opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami różnego typu: demencja, zespół downa czy mniej znany zespół Cockayne’a. Marka WIR zapewnia także naukową literaturę tworzoną dla nauczycieli oraz terapeutów. Artykuły z oferty w/w wydawnictwa można znaleźć w naszym sklepie internetowym w rozmaitych kategoriach, np.: historyjki obrazkowe, programowanie języka – czasowniki, grafomotoryka, logiczne myślenie, matematyka dla dzieci oraz dysleksja. Eksperci z wydawnictwa WIR systematycznie organizują również rozmaite szkolenia i warsztaty poświęcone tematom z zakresu nieprawidłowości rozwojowych. Artykuły edukacyjne tej marki wyśmienicie sprawdzają się w różnych etapach pracy logopedycznej Metodą Krakowską®. Do popularnych zestawów wydawnictwa należą m.in.: Wczesne wspomaganie rozwoju, Mój język polski, Zwierz się zwierza, Terapia funkcji poznawczych oraz Mój kalendarz.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM KLASA 8 SZKOŁY PODSTAWOWEJ- CZ. 1 - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM KLASA 8 SZKOŁY PODSTAWOWEJ- CZ. 1 - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK