Nazwa produktu:

CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM KLASA 8 SZKOŁY PODSTAWOWEJ- CZ. 1

Cena:

50,00 

Na stanie

AI194

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Czytanie Ze Zrozumieniem  Klasa 8Szkoły Podstawowej – Cz. 1

to wybór testów sprawdzających umiejętność rozumienia czytanego tekstu.

Ćwiczenia zostały przygotowane w oparciu o fragmenty utworów literackich, wybranych z wykazu lektur obowiązkowych nowej podstawy programowej języka polskiego z 2017 roku – klasa VIII.

Praca z testami ma na celu kształtowanie i rozwijanie zdolności rozumienia tekstu oraz doskonalenie umiejętności koncentracji, które są konieczne na każdym etapie edukacyjnym.

Materiał został podzielony według rodzajów literackich, epika, liryka, dramat – dzięki temu uczeń rozwija zdolność rozumienia tekstów o zróżnicowanej strukturze. Część 1 zawiera testy oparte na utworach epickich, natomiast w Części 2 uczeń ćwiczy rozumienie wierszy i tekstów dramatycznych.

Testy posiadają oddzielne karty z odpowiedziami i punktacją, co umożliwia wykorzystanie ćwiczeń zarówno podczas zajęć – w szkole, jak i w trakcie indywidualnej pracy ucznia w domu.

Autor: Grażyna Małgorzata Nowak

Oferowany produkt „CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM KLASA 8 SZKOŁY PODSTAWOWEJ- CZ. 1” oferowany jest przez uznane krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnych materiałach logopedycznych. W sklepie Juniora prezentujemy ok. 200 produktów przeznaczonych zarówno dla terapeutów dziecięcych jak również opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami różnego typu: demencja, zespół downa czy mniej znany zespół Cockayne’a. Marka WIR zapewnia także naukową literaturę tworzoną dla nauczycieli oraz terapeutów. Artykuły z oferty w/w wydawnictwa można znaleźć w naszym sklepie internetowym w rozmaitych kategoriach, np.: historyjki obrazkowe, programowanie języka – czasowniki, grafomotoryka, logiczne myślenie, matematyka dla dzieci oraz dysleksja. Eksperci z wydawnictwa WIR systematycznie organizują również rozmaite szkolenia i warsztaty poświęcone tematom z zakresu nieprawidłowości rozwojowych. Artykuły edukacyjne tej marki wyśmienicie sprawdzają się w różnych etapach pracy logopedycznej Metodą Krakowską®. Do popularnych zestawów wydawnictwa należą m.in.: Wczesne wspomaganie rozwoju, Mój język polski, Zwierz się zwierza, Terapia funkcji poznawczych oraz Mój kalendarz.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!