Nazwa produktu:

CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM DLA KLASY 4 SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Cena:

53,00 

Brak w magazynie

AI052

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Czytanie Ze Zrozumieniem Dla Klasy 4 Szkoły Podstawowej

 Kiedy uczymy dzieci czytać dobrze jest, aby dzieci czytały zawsze na głos ponieważ ma to ogromny wpływ na kontrolę słuchową, czytanie po cichu pozwala na przyswajanie sobie tekstu wyłącznie przez analizator wzrokowy. Uczniowie klas 4 potrafią już płynnie czytać ze zrozumieniem, jednak potrzebują uwagi rodzicielskiej
Zalecane ćwiczenie w celu sprawdzenia umiejętności ucznia w klasie 4:
Sprawdzenie co dziecko zapamiętało z przeczytanego tekstu- ćwiczenie to wykonuje się za pośrednictwem pytań: na przykład kto jest głównym bohaterem, jakimi cechami odznacza się bohater? jaka jest tematyka tekstu? -to tylko jedne z pytań, które można poruszyć. Jeśli dziecko prawidłowo odpowiada, to znaczy że tekst jest dla niego logiczny, co jest jednym z głównych czynników umiejętności czytania ze zrozumieniem.
Test może również bardzo dobrze wpływać na pamięć i koncentrację.
Ćwiczenia które są w zeszycie czytania ze zrozumieniem dla klas 4 są dostosowane do wieku i możliwości ucznia, tematyką tekstów są opowieści na łamach codziennego życia, co sprzyja rozwijaniu wyobraźni jak również zagadnienia są bliskie dziecku, ponieważ sam w nich uczestniczy lub jest ich obserwatorem.
W zeszycie ćwiczeń znajdziemy zestaw testów sprawdzających rozumienie czytanego tekstu który został przygotowany z myślą o czterolatkach. Urozmaicone opowiadania, fragmenty lektur i testów zadań weryfikujących poziom rozumienia przeczytanego tekstu.

Autor: Elżbieta Wujczyk, Ewa Ciągowska

Zbiór testów dla uczniów klasy 4 szkoły podstawowej. Do wykorzystania zarówno w trakcie lekcji, jako sprawdziany, jak również podczas zajęć indywidualnych.

ISBN: 978-83-89807-08-3
Ilość stron: 50

CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM DLA KLASY 4 SZKOŁY PODSTAWOWEJ” oferowany jest przez uznane krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnorodnych materiałach dydaktycznych. W naszym sklepie internetowym oferujemy mniej więcej 200 zestawów przeznaczonych zarówno dla dziecięcych terapeutów jak i opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami różnego typu: demencja, zespoły otępienne czy choroba Alexandra. Wydawnictwo WIR zapewnia także profesjonalną literaturę przeznaczoną dla nauczycieli i psychologów. Liczne pomoce z oferty w/w marki znajdą Państwo w sklepie Juniora w wielu kategoriach, np.: ćwiczenia lewopółkulowe, programowanie języka – rzeczowniki, motoryka mała i duża, poprawna wymowa, percepcja, a także wczesne wspomaganie rozwoju. Pedagodzy oraz terapeuci z wydawnictwa WIR od lat organizują także rozmaite szkolenia i webinary dedykowane tematom z zakresu zaburzeń rozwoju. Pomoce dydaktyczne tej marki znakomicie sprawdzają się na wielu obszarach pracy dydaktycznej Metodą Krakowską®. Do znanych zestawów wydawnictwa należą m.in.: Czytanie ze zrozumieniem, Mój język polski, Dysleksja – ćwiczenia językowe, Trudne sytuacje społeczne oraz Godzina wychowawcza jak malowana.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM DLA KLASY 4 SZKOŁY PODSTAWOWEJ - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM DLA KLASY 4 SZKOŁY PODSTAWOWEJ - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK