Nazwa produktu:

CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM DLA KLASY 3 SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Cena:

53,00 

Brak w magazynie

AI051

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Czytanie Ze Zrozumieniem Dla Klasy 3 Szkoły Podstawowej

Umiejętność czytania ze zrozumieniem przydaje się w szkole, w pracy, w życiu codziennym, gdy sięgamy po książkę, gazetę czy inną publikację. Czytając, musimy zrozumieć przekaz. Wydawać by się mogło, że nie ma w tym nic trudnego. A jednak czytanie ze zrozumieniem sprawia ogromny problem coraz to większej liczbie ludzi. Starszym czy młodszym – każdemu. Wynikać to może nie tylko z tego, iż w dzisiejszych czasach czyta się niewiele książek, że posiadamy mały zasób słownictwa, ale również ze sposobu, w jaki korzystamy z internetu i social mediów.
W klasie 3 czytanie ze zrozumieniem należy do podstawowych umiejętności, dzieci w tym wieku czytając po cichu powinny po pierwszym przeczytaniu po cichu opowiedzieć jaka jest treść czytanki, odpowiedzieć na pytanie dotyczące tekstu oraz wyciągnąć same wnioski, bez problemu opowiedzą o cechach bohatera co nie powinno skłaniać do spowolnienia bądź ignorowania kształtowania umiejętności czytania, może to prowadzić do problemów z przyswajaniem wiedzy.

Testy prezentowane w powyższej publikacji są jak najbardziej dostosowane do potrzeb dziecka, w zeszycie znajdują się testy które polegają na uważnym przeczytaniu tekstu a następnie odpowiedzieć na pytania, zaznaczając właściwą odpowiedź.
Kiedy dzieci nie przerwanie kontynuują naukę czytania ze zrozumieniem z czasem osiągają bardzo duże postępy na przykład

-potrafią określić kolejność zdarzeń;
-określić czas i miejsce akcji;
-wymienić charakterystyczne cechy bohaterów;
-wychwycić zdarzenia istotne i mniej istotne.
W naszym sklepie dostępne jest również: czytanie ze zrozumieniem dla klas od 1-8.


Autor: Elżbieta Wujczyk, Ewa Ciągowska

Sprawdziany przeznaczone są dla uczniów klas trzecich szkoły podstawowej. Zawierają 16 testów, z których każdy rozpoczyna się fragmentem lektury szkolnej. Służą kształceniu i sprawdzaniu umiejętności: czytania ze zrozumieniem, interpretacji tekstów i wyciągania wniosków. Zawierają polecenia z zakresu gramatyki i ortografii, które zostały ujęte w sposób funkcjonalny, tzn. poszczególne zadania wynikają z analizy i interpretacji tekstu. Inspirują do redagowania przez dzieci użytkowych form wypowiedzi takich jak: zaproszenie, ogłoszenie i zawiadomienie.

Na końcu opracowania znajdują się odpowiedzi, które uczą, podpowiadają oraz wskazują uczniowi sposoby rozwiązań. Sprawdziany mogą być, więc materiałem pomocniczym nie tylko dla nauczycieli, ale również dla uczniów do samodzielnej pracy w domu.

ISBN: 978-83-89807-00-7
Ilość stron: 50

Oferowany produkt “CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM DLA KLASY 3 SZKOŁY PODSTAWOWEJ” dostarczany jest przez krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnych materiałach terapeutycznych. W sklepie Juniora.pl prezentujemy prawie 200 pozycji przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci autystycznych jak również opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami różnego typu: afazja, zespół downa czy choroba Canavan. Polskie wydawnictwo WIR dostarcza również przydatną literaturę stworzoną dla nauczycieli i psychologów. Liczne pomoce z oferty w/w wydawnictwa znajdą Państwo w naszym sklepie w wielu kategoriach, takich jak: historyjki obrazkowe, programowanie języka, motoryka mała i duża, logiczne myślenie, percepcja, a także emocje i relacje społeczne. Pedagodzy oraz terapeuci z wydawnictwa WIR od wielu lat organizują również rozmaite webinary poświęcone tematyce nieprawidłowości rozwoju. Materiały szkoleniowe tej marki dobrze sprawdzają się na wielu etapach pracy w terapii Metodą Krakowską®. Do popularnych produktów wydawnictwa należą m.in.: Czytanie ze zrozumieniem, Ćwiczenia do terapii afazjii, Zwierz się zwierza, Trudne sytuacje społeczne oraz Mój kalendarz.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM DLA KLASY 3 SZKOŁY PODSTAWOWEJ - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM DLA KLASY 3 SZKOŁY PODSTAWOWEJ - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK