Nazwa produktu:

Czytanie Ze Zrozumieniem Ćwiczenia Kl. 3

Cena:

62,00 

Na stanie

AI225

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Czytanie Ze Zrozumieniem Ćwiczenia Kl 3

Umiejętność czytania ze zrozumieniem przydaje się w szkole, w pracy, w życiu codziennym, gdy sięgamy po książkę, gazetę czy inną publikację. Czytając, musimy zrozumieć przekaz. Wydawać by się mogło, że nie ma w tym nic trudnego. A jednak czytanie ze zrozumieniem sprawia ogromny problem coraz to większej liczbie ludzi. Starszym czy młodszym – każdemu. Wynikać to może nie tylko z tego, iż w dzisiejszych czasach czyta się niewiele książek, że posiadamy mały zasób słownictwa, ale również ze sposobu, w jaki korzystamy z internetu i social mediów.
W klasie 3 czytanie ze zrozumieniem należy do podstawowych umiejętności, dzieci w tym wieku czytając po cichu powinny po pierwszym przeczytaniu po cichu opowiedzieć jaka jest treść czytanki, odpowiedzieć na pytanie dotyczące tekstu oraz wyciągnąć same wnioski, bez problemu opowiedzą o cechach bohatera co nie powinno skłaniać do spowolnienia bądź ignorowania kształtowania umiejętności czytania, może to prowadzić do problemów z przyswajaniem wiedzy.

Testy prezentowane w powyższej publikacji są jak najbardziej dostosowane do potrzeb dziecka, w zeszycie znajdują się testy które polegają na uważnym przeczytaniu tekstu a następnie odpowiedzieć na pytania, zaznaczając właściwą odpowiedź.
Kiedy dzieci nie przerwanie kontynuują naukę czytania ze zrozumieniem z czasem osiągają bardzo duże postępy na przykład

-potrafią określić kolejność zdarzeń;
-określić czas i miejsce akcji;
-wymienić charakterystyczne cechy bohaterów;
-wychwycić zdarzenia istotne i mniej istotne.
W naszym sklepie dostępne jest również: czytanie ze zrozumieniem dla klas od 1-8.


“Czytanie ze zrozumieniem” to ćwiczenia skierowane do uczniów klasy 3. 17 tekstów oraz powiązane z nimi zadania usprawniają kompetencje czytelnicze uczniów, wspomagają rozwój logicznego myślenia, pamięci oraz uczą poprawnego budowania wypowiedzi.

Z zestawu mogą korzystać nauczyciele – w pracy z uczniami na lekcji lub na zajęciach rewalidacyjnych oraz rodzice – w ramach domowych ćwiczeń czytania z dzieckiem.
Autorki przygotowały publikację na podstawie wieloletniej praktyki pisania tekstów do nauki czytania oraz doświadczeń w terapeutycznej pracy z dziećmi.

Autor: Agnieszka Fabisiak-Majcher, Elżbieta Ławczys

ISBN: 978-83-65423-96-2

Liczba stron: 70

Format: A4

Oferowany produkt “CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM ĆWICZENIA KL. 3” dostarczany jest przez popularne polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w najróżniejszych artykułach terapeutycznych. W naszym katalogu oferujemy niemal 200 zestawów przeznaczonych zarówno dla dziecięcych terapeutów jak i opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami różnego typu, np.: afazja, udar mózgu czy mniej znany zespół Cockayne’a. Wydawnictwo WIR oferuje także naukową literaturę przeznaczoną dla nauczycieli oraz rodziców. Produkty z katalogu w/w marki umieściliśmy w naszym sklepie online w wielu kategoriach, takich jak: książki o rozwoju dziecka, programowanie języka – rzeczowniki, grafomotoryka – ćwiczenie ręki, logiczne myślenie – analogie, matematyka dla dzieci, a także wczesne wspomaganie rozwoju. Specjaliści z wydawnictwa WIR cyklicznie organizują również rozmaite szkolenia i warsztaty poświęcone problematyce nieprawidłowości rozwojowych. Artykuły dydaktyczne WIR wyśmienicie sprawdzają się na wielu etapach pracy logopedycznej Metodą Krakowską®. Do znanych produktów tej marki należą między innymi: Wczesne wspomaganie rozwoju, O co chodzi?, Zwierz się zwierza, Autyzm ćwiczenia stolikowe oraz Logopotyczki.

Czytanie Ze Zrozumieniem Ćwiczenia Kl. 3 - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK