Nazwa produktu:

CZYTAMY OPOWIADANIA Z OBRAZKAMI

Cena:

26,00 

Na stanie

AI235

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Czytamy Opowiadania Z Obrazkami

Ćwiczenia Artykulacyjne to nowa seria logopedyczna do ćwiczeń poprawnej wymowy!

„Czytamy opowiadania z obrazkami” to połączenie twórczej zabawy z rozwojem umiejętności językowych.

Zawarte w książeczce opowiadania z obrazkami angażują dziecko w proces czytania i służą utrwalaniu prawidłowej artykulacji głosek:

  • tylnojęzykowych: k,g;
  • szeregu syczącego: s, z, c, dz;
  • szeregu szumiącego: sz, ż/rz, cz, dż;
  • głosek: l,r.

Pozycja przeznaczona jest zarówno dla logopedów pracujących z dziećmi z problemami artykulacyjnymi, opóźnionym rozwojem mowy, zagrożonych dysleksją, jak i dla rodziców, którzy chcą rozwijać u dziecka prawidłową mowę.

Opowiadania skierowane są do dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym.

Format: A4

Ilość stron: 39

Autorki: Małgorzata Nowak, Jowita Wilk

Książka „CZYTAMY OPOWIADANIA Z OBRAZKAMI” opracowana została przez uznane krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnych pomocach logopedycznych. W sklepie Juniora oferujemy mniej więcej 200 pozycji przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci z zaburzeniami rozwoju jak i opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami typu: afazja, zespół Aspergera czy choroba Canavan. Wydawnictwo WIR zapewnia również przydatną literaturę tworzoną dla nauczycieli oraz terapeutów. Produkty z asortymentu w/w wydawnictwa umieściliśmy w sklepie Juniora w rozmaitych kategoriach, między innymi: ćwiczenia lewopółkulowe, programowanie języka – rzeczowniki, motoryka mała i duża, logiczne myślenie – myślenie sytuacyjne, matematyka dla dzieci, a także wczesne wspomaganie rozwoju. Eksperci z wydawnictwa WIR systematycznie organizują także różnego typu szkolenia i warsztaty poświęcone tematyce zaburzeń rozwoju. Akcesoria edukacyjne WIR idealnie sprawdzają się w różnych obszarach pracy w terapii Metodą Krakowską®. Do znanych produktów tej marki należą m.in.: Wczesne wspomaganie rozwoju, O co chodzi?, Dyskleksja, Autyzm ćwiczenia stolikowe oraz Mój kalendarz.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!