Nazwa produktu:

Czytam Ze Zrozumieniem I Rozwiązuję Zadania

Cena:

19,50 

Na stanie

HA194

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

CZYTAM ZE ZROZUMIENIEM I ROZWIĄZUJĘ ZADANIA

to testy dla uczniów III klasy szkoły podstawowej.

Ich głównym celem jest rozwijanie umiejętności czytania ze zrozumieniem, wyszukiwania informacji w tekście, a następnie wykorzystywania ich w zadaniach z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej, społecznej i przyrodniczej.
Książka jest przeznaczona głównie dla uczniów klasy trzeciej, ale doskonale sprawdzi się w pracy z uczniami starszymi, którzy z różnych powodów potrzebują wsparcia. Można korzystać z niej podczas lekcji oraz na zajęciach indywidualnych lub przeprowadzanych w niewielkich grupach.

Zaproponowana forma pracy z tekstem uczy samodzielności i wytrwałości, przygotowuje do sprawdzianów oraz do egzaminów, które czekają na uczniów w przyszłości.

Produkt CZYTAM ZE ZROZUMIENIEM I ROZWIĄZUJĘ ZADANIA został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W Juniora.pl udostępniamy kilkaset najróżniejszych materiałów dydaktycznych wydawnictwa Harmonia. Pomoce te są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Marka Harmonia działa na rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także ważne wydawnictwo naukowe dostarczające liczne opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Gray, Ellen Jack czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Magdalena Hinz, Romana Sprawka, Agnieszka Borowska-Kociemba oraz Iwona Tomasik. Jeżeli poszukujesz rzetelnych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w terapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Ofertę tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, poprawna wymowa, emocje i relacje społeczne, grafomotoryka oraz nauka czytania.

Co bardzo istotne, oferujemy przede wszystkim kompleksowe materiały wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w odszukaniu niezbędnych materiałów zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Czytam Ze Zrozumieniem I Rozwiązuję Zadania - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK