Nazwa produktu:

CZYTAM-SŁUCHAM-MÓWIĘ-ROZUMIEM. W ŚWIECIE BAJEK

Cena:

27,93 

Brak w magazynie

AI085

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Czytam – Słucham – Mówię – Rozumiem. W Świecie Bajek

Autor: Dorota Dańska, Marianna Krawiec

W ŚWIECIE BAJEK to zestaw ćwiczeń będący efektem autorskiego projektu, realizowanego w ramach Programu Edukacyjno-Rehabilitacyjnego: Słucham – Mówię – Czytam – Rozumiem przez specjalistów ze Specjalistycznego Ośrodka Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG w Radomiu: logopedę Mariannę Krawiec i surdopedagoga Dorotę Dańską.

Zestaw jest skierowany, przede wszystkim, do dzieci w wieku przedszkolnym i młodszym wieku szkolnym. Publikacja jest oparta na uproszczonych wersjach językowych wybranych bajek, baśni i legend, zrozumiałych dla dzieci z niepełną kompetencją językową. Teksty zostały wzbogacone o zestawy kontrolne, na które składa się komplet materiałów weryfikujących rozumienie i utrwalających znajomość treści bajek.

Do Państwa rąk oddajemy autorskie opracowania siedmiu bajek: “O rybaku i złotej rybce”, “Szewczyk Dratewka”, “Kopciuszek”, “Pan Twardowski”, “Czerwony Kapturek”, “Księżniczka na ziarnku grochu”, “Jaś i Małgosia”.

ISBN: 978-83-89807-66-3
Format: Karty pracy do kopiowania, A4
Ilość stron:
61

Oferowany produkt “CZYTAM-SŁUCHAM-MÓWIĘ-ROZUMIEM. W ŚWIECIE BAJEK” oferowany jest przez popularne polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w przeróżnych materiałach logopedycznych. W naszym serwisie oferujemy prawie 200 produktów przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci z zaburzeniami rozwoju jak również opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami różnego typu: afazja, zespół Aspergera czy mniej znany zespół Cockayne’a. Firma WIR oferuje także fachową literaturę przeznaczoną dla nauczycieli a także terapeutów. Produkty z katalogu w/w wydawnictwa znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym w różnych działach, między innymi: książki o rozwoju dziecka, nauka czytania, grafomotoryka, logiczne myślenie – analogie, pomoce edukacyjne – szkoła oraz dysleksja. Specjaliści z wydawnictwa WIR od wielu lat organizują także różnego typu szkolenia i webinary poświęcone problematyce zaburzeń rozwojowych. Materiały logopedyczne WIR dobrze sprawdzają się na wielu obszarach pracy dydaktycznej Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych materiałów tej marki należą między innymi: Czytanie ze zrozumieniem, O co chodzi?, Moje sylabki, Terapia funkcji poznawczych oraz Lektury jak malowane.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

CZYTAM-SŁUCHAM-MÓWIĘ-ROZUMIEM. W ŚWIECIE BAJEK - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

CZYTAM-SŁUCHAM-MÓWIĘ-ROZUMIEM. W ŚWIECIE BAJEK - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK