Nazwa produktu:

CZYTAM MAMIE I TACIE-POZNAŃSKIE KOZIOŁKI

Cena:

9,90 

Na stanie

AC063

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Czytam Mamie i Tacie – Poznańskie Koziołki

Poznańskie koziołki to książeczka z serii “Czytam Mamie i Tacie” przygotowana z myślą o dzieciach, które już potrafią samodzielnie przeczytać krótkie teksty, a także tych, które uczą się słuchać, rozumieć i opowiadać.

Słuchając tej popularnej bajki dziecko poznaje nowe słowa, zwroty i konstrukcje gramatyczne. Legendy opowiadanie w wersji komiksowej są dostosowane do percepcji współczesnych dzieci oraz bliższe ich codziennym doświadczeniom i przeżywanym emocjom.

Polecamy!


Książeczka Czytam Mamie i tacie – poznańskie koziołki jest dostarczona przez cenione Wydawnictwo Metody Krakowskiej. Wszystkie artykuły publikowane przez Centrum Diagnostyczne stanowią ważną część oferowanego przez sklep Juniora.pl asortymentu, gdyż naszą ideą jest przede wszystkim zapewnianie kompleksowego wyposażenia niezbędnego do prowadzenia terapii wg Metod Krakowskiej®. Jeśli napotkałeś problem z odnalezieniem wszystkich materiałów dydaktycznych, gorąco zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Metoda Krakowska® od lat jest z sukcesami stosowana w terapii dzieci z objawami ze spektrum zespołu Aspergera, dysleksji czy alalii. W głównym założeniu opiera się ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania® prof. Cieszyńskiej. Całemu procesowi terapeutycznemu towarzyszy sporo innych ćwiczeń funkcji poznawczych różnego typu. Materiały dydaktyczne dostarczane przez Wydawnictwo Metody Krakowskiej można znaleźć w sklepie Juniora.pl między innymi w działach: logiczne myślenie, motoryka mała i duża, ćwiczenia lewopółkulowe, nauka czytania – samogłoski oraz percepcja. Centrum Metody Krakowskiej regularnie organizuje także przeróżne szkolenia uwzględniające potrzeby rodziców oraz terapeutów.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

CZYTAM MAMIE I TACIE-POZNAŃSKIE KOZIOŁKI - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

CZYTAM MAMIE I TACIE-POZNAŃSKIE KOZIOŁKI - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK