Nazwa produktu:

CZYTAM I ZADAJĘ PYTANIA, NAUKA FORMOWANIA PYTAŃ DO TEKSTU

Cena:

50,00 

Na stanie

AI099

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Czytam i Zadaję Pytania, Nauka Formowania Pytań Do Tekstu

to zeszyt ćwiczeń i znakomita pomoc terapeutyczna przydatna w doskonaleniu czytania oraz rozumienia tekstu na poziomie podstawowym. Do krótkich, napisanych prostym językiem opowiadań przygotowano szereg zadań, których celem jest nauka zadawania i formułowania pytań. Polecamy dla uczniów doskonalących czytanie ze zrozumieniem, a także dla dzieci dyslektycznych, dwujęzycznych, z zaburzeniami komunikacji językowej.

W nauce towarzyszy dzieciom Pan Pytalski, chłopiec, który wciąż zadaje pytania i uczy, jak je zadawać. W zeszycie zawarto również praktyczne wskazówki, jak ćwiczyć zadawanie pytań w rzeczywistych, codziennych sytuacjach lub podczas zabawy.

Format: A4
Liczba stron: 83
Ćwiczenia zintegrowane są z serią “Moje sylabki”.

Prezentowany produkt CZYTAM I ZADAJĘ PYTANIA, NAUKA FORMOWANIA PYTAŃ DO TEKSTU zaprojektowany został przez znane polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w najróżniejszych pomocach edukacyjnych. W sklepie Juniora oferujemy prawie 200 pozycji przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci z zaburzeniami rozwoju jak i opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami typu: demencja, zespoły otępienne czy choroba Canavan. Polskie wydawnictwo WIR oferuje również przydatną literaturę tworzoną dla nauczycieli oraz rodziców. Materiały z katalogu w/w firmy można znaleźć w naszym sklepie online w wielu działach, między innymi: ćwiczenia lewopółkulowe, programowanie języka, grafomotoryka, logiczne myślenie – analogie, percepcja wzrokowa, a także wczesne wspomaganie rozwoju. Specjaliści z wydawnictwa WIR systematycznie organizują również najrozmaitsze szkolenia i warsztaty poświęcone tematyce zaburzeń rozwoju. Akcesoria dydaktyczne tej marki wspaniale sprawdzają się w różnych obszarach pracy w terapii Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych produktów wydawnictwa należą między innymi: Kocham szkołę!, Ćwiczenia do terapii afazji, Zwierz się zwierza, 20-minutówki logopedyczne oraz Logopotyczki.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „CZYTAM I ZADAJĘ PYTANIA, NAUKA FORMOWANIA PYTAŃ DO TEKSTU”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CZYTAM I ZADAJĘ PYTANIA, NAUKA FORMOWANIA PYTAŃ DO TEKSTU - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Majówka!

We wtorek 2 maja mamy wolne.

Zamówienia będziemy realizować od 4 maja (czwartek).

CZYTAM I ZADAJĘ PYTANIA, NAUKA FORMOWANIA PYTAŃ DO TEKSTU - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK