Nazwa produktu:

CZY TAK SIĘ MOŻE ZDARZYĆ?

Cena:

31,20 

Na stanie

HA071

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Czy Tak Się Może Zdarzyć?

to zestaw ćwiczeń rozwijających zdolność logicznego myślenia. To świetny materiał dydaktyczny do wykorzystania podczas terapii, w pracy indywidualnej z dzieckiem w domu, czy w trakcie zajęć przedszkolnych.To ciekawa książka o osobach, zwierzętach, rzeczach, miejscach i zachowaniach wyjątkowych, niecodziennych, występujących rzadko. Patrząc na zdjęcia i odpowiadając na pytania, dziecko dostrzega niesamowitość tego, co zostało przedstawione na zdjęciach.

W książce przedstawiono 57 zdjęć. Na stronach parzystych umieszczono fotografie dla dziecka. Na stronach nieparzystych znajdują się pytania i polecenia, które czyta dorosły (nauczyciel, terapeuta, rodzic) pracujący z uczniem.

Produkt Czy tak się może zdarzyć? dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W sklepie Juniora zgromadziliśmy mnóstwo najróżniejszych pomocy terapeutycznych polskiego Wydawnictwa Harmonia. Zestawy te są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Firma z powodzeniem funkcjonuje na krajowym rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także wydawnictwo naukowe dostarczające liczne opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Tony Attwood, Jason Fogler czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Alicja Małasiewicz, Romana Sprawka, Bogumiła Toczyńska i Iwona Tomasik. Jeżeli szukasz wiarygodnych informacji z obszaru aktualnych trendów w logopedii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Asortyment tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie Juniora.pl między innymi w działach: pomoce dydaktyczne przedszkole, historyjki obrazkowe, emocje i relacje społeczne, grafomotoryka oraz nauka czytania.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe materiały niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w zamówieniu niezbędnych zestawów zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „CZY TAK SIĘ MOŻE ZDARZYĆ?”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK