Nazwa produktu:

Czego Brakuje?

Cena:

27,16 

Brak w magazynie

PL032

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Czego brakuje? to gra edukacyjna i pomoc terapeutyczna w ćwiczeniu percepcji wzrokowej. Jednocześnie gra to bardzo dobry trening koncentracji, spostrzegawczości, a przede wszystkim pamięci.

Zasady gry są proste, każdy z graczy otrzymuje swoją planszę z wizerunkami 16 zwierząt. Na stole rozkłada się 6 tabliczek z obrazkami, które znajdują się także na planszy każdego gracza. Po krótkiej chwili tabliczki przewraca się rewersem do góry i miesza, odkładając jedną z nich na bok. Pozostałe odwraca się ponownie obrazkiem do góry czy wiesz, której tabliczki brakuje do kompletu?

Zawartość pudełka:
– 6 plansz ze zdjęciami
-16 tabliczek z obrazkami
-12 żetonów
-60 czarnych żetonów
-instrukcja.

W sklepie internetowym Juniora.pl prezentujemy artykuły marki Alexander, które wykorzystuje się w terapii rozwoju dzieci i dorosłych. Firma Alexander już od dekad produkuje pomysłowe zabawki oraz gry. W dobie nieustannego popularyzowania wysoko rozwiniętych multimediów niezwykle istotne jest regularne opracowywanie rozwiązań gwarantujących mądrą i rozwijającą rozrywkę dla dzieci i dorosłych. Oferta tego typu idealnie wpisuje się w zasady promowane przez autorów Metody Krakowskiej®, z tego powodu oferujemy go w sklepie Juniora. Do popularnych i polecanych produktów należą m.in.: Opowiem Ci mamo, Family, Opowieści dziwnej treści, Ale pary misz, masz oraz Terapia – pamięć sensoryczna. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: ćwiczenia pamięci, grafomotoryka, kategoryzacje, ćwiczenia lewopółkulowe oraz afazja.

Ideą zespołu Juniora.pl jest zapewnianie komplementarnych artykułów edukacyjnych wymaganych w wdrażaniu terapii według Metody Krakowskiej®. Dlatego rozliczne pozycje umieściliśmy w tematycznych kategoriach, aby ułatwić odnalezienie asortymentu, który jest potrzebny w prowadzonej terapii. Jeśli mają Państwo kłopoty ze zorganizowaniem odpowiednich zestawów, gorąco zachęcamy do kontaktu.

Czego Brakuje? - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK