Nazwa produktu:

Czasowniki - Co robi? Co robią?

Cena:

55,96 

Brak w magazynie

NS006

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Czasowniki – Co robi? Co robią? to zestaw edukacyjny dla dzieci, który uczy i rozwija rozumienie czasowników oraz umiejętność czytania. Zestaw jest etapem wstępnym do nauki czasowników w 3 osobie, liczbie pojedynczej i liczbie mnogiej czasu teraźniejszego. Uświadamia dzieciom, iż słowo oznacza konkretną czynność oraz uczy różnicowania końcówek, np.: jedzie – jadą, tańczy – tańczą, pije – piją. Podczas przyjemnej zabawy, dzieci zdobędą ponadto umiejętności: klasyfikowania, sortowania, komunikacji oraz obserwacji. Zestaw wspomaga rozwój mowy (słownictwo, rozmowy, dyskusje), stymuluje logiczne myślenie oraz rozwija wyobraźnię i koncentrację.

Na kolorowych kartach przedstawiono osoby wykonujące różne czynności. Do każdej karty w zestawie znajduje się etykieta z nazwą czasownika przedstawionego na obrazku. Pomoc pozwala także dzieciom samodzielnie sprawdzać wyniki pracy.

W zestawie znajduje się: 40 kart przedstawiających czynności (20 w liczbie pojedynczej i 20 w liczbie mnogiej); 40 etykiet z napisami czynności; 5 zestawów pytań (co robi? co robią?); pudełko.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!