Nazwa produktu:

Ćwiczenia Wprowadzające I Utrwalające Głoski K, G

Cena:

25,00 

Na stanie

HA242

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

ĆWICZENIA WPROWADZAJĄCE I UTRWALAJĄCE GŁOSKI K, G

Prezentowana publikacja jest przeznaczona dla logopedów i terapeutów pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz ich rodziców. Podane w niej ćwiczenia są na tyle łatwe, że będą w stanie wykonać je nawet dzieci od trzeciego roku życia. Publikacja zawiera zestaw ćwiczeń przygotowujących aparat artykulacyjny: wargi, język, podniebienie miękkie i drogi oddechowe do wymowy poszczególnych głosek. Zaproponowane zadania doskonalą koordynację wzrokowo-ruchową oraz koncentrację, pamięć i spostrzeganie, usprawniają motorykę małą poprzez wycinanie i przyklejanie etykietek, rysowanie od lewej do prawej, z góry na dół, kolorowanie. Materiał może także posłużyć do ćwiczenia globalnego czytania wyrazów.

Produkt ĆWICZENIA WPROWADZAJĄCE I UTRWALAJĄCE GŁOSKI K, G wydaje wydawnictwo Harmonia.
W sklepie Juniora oferujemy sporo wartościowych materiałów Gdańskiego wydawnictwa Harmonia. Pomoce te są dedykowane każdemu, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Marka Harmonia pełni istotną rolę na krajowym rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także wydawnictwo naukowe oferujące liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Kate Wilde czy Geoff Platt. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Alicja Małasiewicz, Jacek Stojanowski, Katarzyna Szłapa oraz Sławomir Wrzesiński. Jeśli szukasz rzetelnych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w logopedii dzieci, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Produkty niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora.pl między innymi w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, , logiczne myślenie, percepcja wzrokowa oraz fleksja.

W sklepie Juniora.pl oferujemy kompleksowe zestawy stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w odnalezieniu niezbędnych pomocy zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Ćwiczenia Wprowadzające I Utrwalające Głoski K, G - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK