Nazwa produktu:

ĆWICZENIA WPROWADZAJĄCE I UTRWALAJĄCE GŁOSKI J,L

Cena:

18,70 

Na stanie

HA201

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

ĆWICZENIA WPROWADZAJĄCE I UTRWALAJĄCE GŁOSKI J,L

Prezentowana publikacja zawiera zestaw ćwiczeń przygotowujących aparat artykulacyjny: wargi, język, podniebienie miękkie i drogi oddechowe do wymowy poszczególnych głosek. Dzięki łatwym zadaniom dzieci już od trzeciego roku życia mogą ćwiczyć koncentrację, pamięć i spostrzeganie.
-Autor: Magdalena Maniecka
-64 stron

Produkt ĆWICZENIA WPROWADZAJĄCE I UTRWALAJĄCE GŁOSKI J,L został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie prezentujemy wiele najrozmaitszych pomocy terapeutycznych GW Harmonia. Pomoce te są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Marka Harmonia z powodzeniem funkcjonuje na rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również wydawnictwo naukowe dostarczające liczne prace naukowe dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Tony Attwood, Ellen Jack czy Geoff Platt. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Alicja Małasiewicz, Kazimierz Słupek, Alicja Tanajewska oraz Anna Jarosz-Bilińska. Jeżeli poszukujesz rzetelnych informacji z zakresu aktualnych trendów w terapii dzieci, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Produkty tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w kategoriach: ćwiczenia lewopółkulowe, programowanie języka, emocje i relacje społeczne, percepcja oraz dysleksja.

Co bardzo istotne, oferujemy przede wszystkim kompleksowe pomoce edukacyjne stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w odszukaniu niezbędnych zestawów serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ĆWICZENIA WPROWADZAJĄCE I UTRWALAJĄCE GŁOSKI J,L”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ĆWICZENIA WPROWADZAJĄCE I UTRWALAJĄCE GŁOSKI J,L - 20902

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK