Ćwiczenia Wprowadzające I Utrwalające Głoski F, W

Cena:

25,00 

Na stanie

HA232

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Ćwiczenia Wprowadzające I Utrwalające Głoski F, W

to publikacja przeznaczona dla logopedów i terapeutów pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz ich rodziców.

Podane w niej ćwiczenia są na tyle łatwe, że będą w stanie wykonać je nawet dzieci od trzeciego roku życia.
Zestaw ćwiczeń przygotowuje aparat artykulacyjny: wargi, język, podniebienie miękkie i drogi oddechowe do wymowy poszczególnych głosek. Zaproponowane zadania doskonalą koordynację wzrokowo-ruchową oraz koncentrację, pamięć i spostrzeganie, usprawniają motorykę małą poprzez wycinanie i przyklejanie etykietek, rysowanie od lewej do prawej, z góry na dół, kolorowanie. Materiał może także posłużyć do ćwiczenia globalnego czytania wyrazów.

Produkt Ćwiczenia wprowadzające i utrwalające głoski F, W został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W sklepie internetowym Juniora.pl skompletowaliśmy mnóstwo najrozmaitszych pomocy logopedycznych polskiego Wydawnictwa Harmonia. Zestawy te są dedykowane każdemu, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Firma Harmonia działa na krajowym rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to też ważne wydawnictwo naukowe publikujące liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Tony Attwood, Gavin Raid czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Arkadiusz Maćkowiak, Jacek Stojanowski, Agnieszka Borowska-Kociemba i Barbara Zakrzewska. Jeżeli potrzebujesz rzetelnych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w logopedii dzieci, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Produkty niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora.pl między innymi w działach: ćwiczenia lewopółkulowe, historyjki obrazkowe, logiczne myślenie, percepcja oraz ćwiczenia pamięci.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe zestawy wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w znalezieniu niezbędnych pomocy serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Ćwiczenia Wprowadzające I Utrwalające Głoski F, W - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK