Nazwa produktu:

Ćwiczenia Sylabowe-Część 1

Cena:

24,84 

Brak w magazynie

AI116

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Ćwiczenia sylabowe 1 to pierwszy z serii zeszytów wspomagających edukację pierwszoklasisty zintegrowany z podręcznikiem “Nasz elementarz: Jesień”. Dostosowano je do specjalnych potrzeb uczniów zagrożonych dysleksją (bezszeryfowy font).

Zastosowana w ćwiczeniach metoda sylabowa jest sprawdzonym i skutecznym sposobem na usprawnienie nauki czytania. Podczas czytania i zapisywania sylab uruchamiają się wzorce wzrokowo-ruchowe, które ułatwiają zapamiętywanie i sprzyjają szybszej nauce.

Teksty zostały zredagowane jedynie w oparciu o te głoski, które dziecko już poznało – treść jest zatem zrozumiała dla każdego ucznia, co pozytywnie wpływa na przebieg nauki i samoocenę dziecka. Poziom trudności stopniowo wzrasta, dzieci uczą się czytania ze zrozumieniem oraz odszukiwania potrzebnych informacji.

W ćwiczeniach wprowadzono elementy zabawy oraz możliwość twórczych działań ucznia, dzięki czemu nauka czytania będzie dla dzieci nie tylko pracą, ale i przyjemnością.

Liczba stron: 64
ISBN: 978-83-89807-47-2


Prezentowany produkt “ĆWICZENIA SYLABOWE-CZĘŚĆ 1” został opracowany przez wieloletnie znane polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnych pomocach edukacyjnych. W naszym katalogu oferujemy niemal 200 zestawów przeznaczonych zarówno dla dziecięcych terapeutów jak również opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami typu: afazja, zespoły otępienne czy choroba Alpersa. Firma WIR oferuje również przydatną literaturę przeznaczoną dla nauczycieli oraz terapeutów. Pomoce dydaktyczne z oferty w/w wydawnictwa znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym w różnych kategoriach, takich jak: książeczki edukacyjne dla dzieci, nauka czytania, motoryka mała i duża, logiczne myślenie – analogie, percepcja, a także pomoce logopedyczne. Doświadczeni pedagodzy z wydawnictwa WIR od wielu lat organizują również tematyczne webinary poświęcone tematyce nieprawidłowości rozwoju. Akcesoria dydaktyczne tej marki wyśmienicie sprawdzają się w różnych etapach pracy dydaktycznej Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych produktów wydawnictwa należą między innymi: Kocham szkołę!, Moje pierwsze słowa, Moje sylabki, Autyzm ćwiczenia stolikowe oraz Godzina wychowawcza jak malowana.

Ćwiczenia Sylabowe-Część 1 - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK