Nazwa produktu:

ĆWICZENIA OPERACJI MYŚLOWYCH-CZĘŚĆ 2

Cena:

90,00 

Na stanie

AI149

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Ćwiczenia Operacji Myślowych – Część 2

to zestaw ćwiczeń terapeutycznych przeznaczony dla osób, które mają trudności z przetwarzaniem i porządkowaniem informacji. Są polecane zarówno dla dorosłych, jak i młodzieży z zaburzeniami komunikacji językowej, występującej np. w wyniku afazji, zespołów otępiennych, choroby Alzheimera, dysleksji, obniżonej sprawności intelektualnej, niedosłuchu.

Ćwiczenia dotyczą:

  • aktualizacji słownictwa,
  • pamięci operacyjnej,
  • kategoryzacji,
  • analizy i syntezy literowej, sylabowej, wyrazowej, zdaniowej,
  • pisania i czytania.

Zestaw można również wykorzystać jako trening dla osób zdrowych, które chcą zachować jak najdłużej sprawność intelektualną.

Prezentowany produkt “ĆWICZENIA OPERACJI MYŚLOWYCH-CZĘŚĆ 2” dostarczany jest przez doceniane popularne krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnorodnych pomocach dydaktycznych. W sklepie Juniora prezentujemy ok. 200 produktów przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci autystycznych jak również opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami różnego typu, np.: afazja, zespoły otępienne czy choroba Canavan. Wydawnictwo WIR dostarcza także fachową literaturę stworzoną dla nauczycieli a także terapeutów. Liczne pomoce z oferty w/w wydawnictwa znajdą Państwo w naszym sklepie online w rozmaitych kategoriach, np.: książki o rozwoju dziecka, programowanie języka, grafomotoryka, logiczne myślenie – analogie, pomoce edukacyjne – szkoła oraz wczesne wspomaganie rozwoju. Profesjonalni terapeuci z wydawnictwa WIR od wielu lat organizują również tematyczne szkolenia i webinary dedykowane zagadnieniom z obszaru nieprawidłowości rozwojowych. Artykuły logopedyczne WIR wyśmienicie sprawdzają się w różnych etapach pracy terapeutycznej Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych materiałów tej marki należą między innymi: Matematyka krok po kroku, O co chodzi?, Moje sylabki, Terapia funkcji poznawczych oraz Moje pierwsze zdania.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

ĆWICZENIA OPERACJI MYŚLOWYCH-CZĘŚĆ 2 - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

ĆWICZENIA OPERACJI MYŚLOWYCH-CZĘŚĆ 2 - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK