Nazwa produktu:

ĆWICZENIA DO TERAPII AFAZJI-CZ.5

Cena:

25,00 

Na stanie

AI181

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Ćwiczenia Do Terapii Afazji – Cz. 5

to pomoc dla osób z zaburzeniami nadawania i odbioru mowy, które chcą budować i odbudowywać system językowy. Zeszyty przeznaczone są do ćwiczeń nazywania, rozumienia, czytania i pisania, umożliwiają aktualizację słownictwa najczęściej używanego w życiu codziennym. W ćwiczeniach przedstawiono proste ilustracje, a zadania zostały zapisane dużą czcionką oraz prostym drukiem, co zdecydowanie ułatwia dokonanie analizy i syntezy wzrokowej oraz zrozumienie treści.

Zeszyty zawierają zadania:

– pozwalające uruchomić mowę spontaniczną, dzięki pracy na automatyzmach słownych, takich jak liczenie, dni tygodnia, miesiące, pory roku;
– służące utrwaleniu koordynacji wzrokowo-ruchowo-przestrzennej, co w przypadku niedowładu kończyny górnej, umożliwia uruchomienie ręki niedominującej;
– sprawdzające rozumienie czytanej lub wypowiadanej przez terapeutę nazwy;
– kształtujące rozumienie kontekstowe;
– odbudowujące składnię;
– utrwalające umiejętności czytania globalnego.

Po każdej zaprezentowanej kategorii pozostawiono puste strony, mające służyć terapeutom do uzupełnienia ćwiczeń lub zanotowania uwag dotyczących utrwalenia materiału językowego. Zeszyty ćwiczeń do terapii afazji zawierają wskazówki do rozpoczęcia rehabilitacji funkcji językowych i mogą stanowić dziennik prowadzonych terapii.

Autorki: Mariola Czarnkowska, Anna Lipa, Paulina Wójcik-Topór

Prezentowany produkt „ĆWICZENIA DO TERAPII AFAZJI-CZ.5” został opracowany przez doceniane znane krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w najróżniejszych pomocach edukacyjnych. W sklepie Juniora.pl oferujemy prawie 200 pozycji przeznaczonych zarówno dla terapeutów dziecięcych jak i opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami różnego typu, np.: afazja, zespoły otępienne czy choroba Alzheimera. Wydawnictwo WIR dostarcza również przydatną literaturę stworzoną dla nauczycieli oraz różnych terapeutów. Materiały z oferty w/w firmy umieściliśmy w naszym sklepie online w rozmaitych kategoriach, takich jak: książki o rozwoju dziecka, programowanie języka – czasowniki, motoryka mała i duża, poprawna wymowa, matematyka dla dzieci, a także dysleksja. Liczni autorzy z wydawnictwa WIR cyklicznie organizują również najrozmaitsze webinary dedykowane problematyce zaburzeń rozwojowych. Akcesoria logopedyczne tej marki bardzo dobrze sprawdzają się w różnych etapach pracy dydaktycznej Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych zestawów wydawnictwa należą m.in.: Czytanie ze zrozumieniem, O co chodzi?, Moje sylabki, Autyzm ćwiczenia stolikowe oraz Moje pierwsze zdania.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!