Nazwa produktu:

ĆWICZENIA ARTYKULACYJNE. GŁOSKI W, F-ZESZYT 9. FORMAT A4

Cena:

26,00 

Na stanie

AE077

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Ćwiczenia Artykulacyjne. Głoski W, F – Zeszyt 9. Format A4

to dziewiąty zeszyt z serii „Sylaby, słowa, wyrazy”.
Głoski w i f pojawiają się u dziecka około 3. roku życia, ale często dzieci starsze realizują je nieprawidłowo. Ćwiczenia zawarte w dziewiątym zeszycie przeznaczone są dla dzieci od 5. roku życia. Ich celem jest przede wszystkim utrwalanie prawidłowej wymowy, ale również sprzyjają stymulacji rozwoju wielu ważnych funkcji percepcyjno-motorycznych.
Zawarty w zeszycie materiał ułożony jest w taki sposób, aby mogły z niego korzystać zarówno te dzieci, które opanowały już umiejętność czytania, jak i te, które są w okresie przygotowawczym do pojmowania dźwiękowej struktury języka. Zeszyt nie obejmuje ćwiczeń opozycji /w:f/, które znajdują się w zeszycie piątym, dotyczącym ćwiczeń głosek dźwięcznych.
Proponowany zestaw może być wykorzystany zarówno przez logopedów, nauczycieli w przedszkolach i szkołach, jak również przez rodziców utrwalających prawidłową wymowę głosek z dzieckiem w domu (po konsultacji z logopedą lub nauczycielem).

Format: A4
Liczba stron: 2012
Liczba stron: 60 Wydanie z kolorową wkładką do wycięcia.


Firma Wydawnictwo Edukacyjne nieustannie działa na polskim rynku już niemal 30 lat. Wybitną jakość wydawanych przez wydawnictwo materiałów dydaktycznych zapewnia między innymi ścisła współpraca z licznymi ośrodkami naukowymi z całej Polski, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie, Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wydawnictwo WE opracowuje artykuły logopedyczne przydatne w pomocy najmłodszym dotkniętym różnymi zaburzeniami i schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z dostarczanych przez Wydawnictwo Edukacyjne artykułów owocnie wykorzystuje się w terapii Metodą Krakowską®. Do najpopularniejszych zestawów artykułów dostarczanych przez WE zaliczyć można między innymi: seria logopedyczna Kocham czytać, Bajki bez końca, Baw się z nami sylabami oraz Logosyczanki.
Bogaty dorobek wydawniczy firmy jest bogaty w liczne naukowe opracowania z zakresu różnych dziedzin takich jak: gerontologia, psychologia oraz media i komunikacja. Publikacje redakcji WE były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane w środowiskach naukowych.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

ĆWICZENIA ARTYKULACYJNE. GŁOSKI W, F-ZESZYT 9. FORMAT A4 - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

ĆWICZENIA ARTYKULACYJNE. GŁOSKI W, F-ZESZYT 9. FORMAT A4 - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK