Nazwa produktu:

ĆWICZENIA ARTYKULACYJNE. GŁOSKI K, G- ZESZYT 6. FORMAT A4

Cena:

26,00 

Na stanie

AE074

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Ćwiczenia Artykulacyjne. Głoski K, G – Zeszyt 6. Format A4

to szósty zeszyt ćwiczeń logopedycznych z serii „Sylaby, słowa, wyrazy”. Przeznaczony jest on dla dzieci w wieku od 5 do 9 lat z nieprawidłową wymową głosek „k”, „g”. Nieprawidłowości polegają najczęściej na zamianie głoski „k” na „t” (np. zamiast „koło” dziecko mówi „toło”) oraz „g” na „d” (np. zamiast „guma” dziecko mówi „duma”). Głoski „k” oraz „g” mogą być również opuszczane w wyrazach lub (rzadziej) zniekształcane. Materiał zawarty w zeszycie obejmuje ćwiczenia głoski „k” oraz „g” osobno oraz ćwiczenia każdej z tych głosek w opozycji: „k” do „t”; „g” do „d”.

Format: A4
Liczba stron: 56
Rok wydania: 2012
Wydanie drugie, z kolorową wkładką do wycięcia!


Wydawnictwo WE skutecznie działa na polskim rynku już niemal 30 lat. Wysoką jakość wydawanych przez wydawnictwo pomocy edukacyjnych zapewnia między innymi bezpośrednia współpraca z rozmaitymi placówkami badawczymi z całej Polski, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Akademia Ignatium w Krakowie, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie, a także Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wydawnictwo WE opracowuje pomoce edukacyjne niezbędne w pomocy osobom dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z opracowanych przez Wydawnictwo Edukacyjne zestawów skutecznie wykorzystuje się w pracy z Metodą Krakowską®. Do najpopularniejszych kolekcji materiałów oferowanych przez WE zaliczyć można np.: seria Kocham czytać, Przedszkolak kocha czytać, Baw się z nami sylabami oraz Logosyczanki.

Obszerny dorobek wydawniczy firmy obfituje w popularne specjalistyczne opracowania z zakresu przeróżnych dziedzin takich jak: logopedia, nauki społeczne oraz pedagogika. Publikacje wydawnictwa WE były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane w kręgach akademickich.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ĆWICZENIA ARTYKULACYJNE. GŁOSKI K, G- ZESZYT 6. FORMAT A4”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK