Nazwa produktu:

ĆWICZENIA ARTYKULACYJNE. GŁOSKA L- ZESZYT 7. FORMAT A4

Cena:

26,00 

Na stanie

AE075

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Ćwiczenia Artykulacyjne. Głoska L – Zeszyt 7.Format A4

to siódmy zeszyt ćwiczeń logopedycznych z serii „Sylaby, słowa, wyrazy”. Przeznaczony jest on dla dzieci, u których stwierdzono nieprawidłową wymowę głoski „l” (lambdacyzm) lub zastępowanie jej głoską „ł” lub „j” (paralambdacyzm). Proponowany w zeszycie materiał obejmuje ćwiczenia utrwalające prawidłową wymowę głoski „l” w różnych pozycjach w wyrazie jak i opozycji do „j”.
Ćwiczenia przeznaczone są dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Format: A4
Liczba stron: 56
Rok wydania: 2012
Wydanie drugie, z kolorową wkładką do wycięcia!


Marka WE skutecznie funkcjonuje na polskim rynku już niemal 30 lat. Wybitną jakość wydawanych przez markę publikacji zapewnia m.in. regularna współpraca z ważnymi ośrodkami akademickimi z całego kraju, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie, Uniwersytet Śląski oraz Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Wydawnictwo WE dostarcza artykuły logopedyczne niezbędne w pomocy osobom dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami i schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Niektóre z dostarczanych przez WE artykułów skutecznie wykorzystuje się w terapii Metodą Krakowską®. Do niezwykle popularnych zestawów materiałów dostarczanych przez Wydawnictwo Edukacyjne należą np.: seria logopedyczna Kocham czytać, Bajki bez końca, Kocham się uczyć oraz Słucham i wymawiam.

Niezwykle bogaty dorobek wydawniczy firmy jest bogaty w cenione naukowe monografie z zakresu różnych dziedzin tj.np.: szeroko pojęta logopedia, nauki społeczne oraz media i komunikacja. Publikacje redakcji WE były częstokrotnie nagradzane i wyróżniane w środowiskach naukowych.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ĆWICZENIA ARTYKULACYJNE. GŁOSKA L- ZESZYT 7. FORMAT A4”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ĆWICZENIA ARTYKULACYJNE. GŁOSKA L- ZESZYT 7. FORMAT A4 - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Majówka!

We wtorek 2 maja mamy wolne.

Zamówienia będziemy realizować od 4 maja (czwartek).

ĆWICZENIA ARTYKULACYJNE. GŁOSKA L- ZESZYT 7. FORMAT A4 - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK