Co Nowego Się Pojawiło? Materiały Do Ćwiczeń Percepcji Wzrokowej

Cena:

29,00 

Na stanie

HA265

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

CO NOWEGO SIĘ POJAWIŁO? MATERIAŁY DO ĆWICZEŃ PERCEPCJI WZROKOWEJ

Celem serii „Co nowego się pojawiło?” jest przede wszystkim doskonalenie u dzieci percepcji wzrokowej.

W teczce znajduje się 15 zestawów do zabaw edukacyjnych z dzieckiem. Na kartonikach umieszczono kolorowe obrazki w izolacji. Na pierwszym kartoniku z zestawu jest jeden obrazek. Na każdym kolejnym pojawia się dodatkowy rysunek, aż do ośmiu rysunków na ostatnim kartoniku. Zadaniem dziecka jest ułożenie kartoników we właściwej kolejności oraz wskazanie, który obrazek został dodany (czyli odpowiedzenie na tytułowe pytanie: „Co nowego się pojawiło?”).

Zestawy do pracy z uczniem mają różny poziom trudności. Wpływają na niego zarówno wybrane obrazki (niezwiązane ze sobą, pochodzące z jednej kategorii, bardzo podobne), jak i ich kolory (w kilku zestawach celowo użyto zbliżonych barw, aby dodatkowo podnieść trudność zadania).

Produkt CO NOWEGO SIĘ POJAWIŁO? wydaje wydawnictwo Harmonia.
W sklepie Juniora prezentujemy kilkaset przeróżnych pomocy logopedycznych wydawnictwa Harmonia. Pomoce te są przeznaczone dla każdego, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Marka funkcjonuje na polskim rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także wydawnictwo naukowe publikujące liczne opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Gavin Raid czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Ewa Pisula, Małgorzata Podleśna, Agnieszka Borowska-Kociemba oraz Iwona Tomasik. Jeśli poszukujesz rzetelnych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w terapii dzieci, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora.pl między innymi w działach: ćwiczenia lewopółkulowe, historyjki obrazkowe, wydawnictwo Harmonia, grafomotoryka oraz fleksja.

Co bardzo istotne, oferujemy przede wszystkim kompleksowe zestawy wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w znalezieniu niezbędnych produktów zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.


Co Nowego Się Pojawiło? Materiały Do Ćwiczeń Percepcji Wzrokowej - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK