Nazwa produktu:

CO JEST NIE TAK?

Cena:

31,20 

Na stanie

HA072

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Co Jest Nie Tak?

to zestaw ćwiczeń rozwijających zdolność logicznego myślenia. To świetny materiał dydaktyczny do wykorzystania podczas terapii, w pracy indywidualnej z dzieckiem w domu, czy w trakcie zajęć przedszkolnych. Ta ciekawa książka uczy dziecko dostrzegać i wskazywać nierealność różnych sytuacji i przedmiotów. Patrząc na zdjęcia i odpowiadając na pytania, dziecko musi powiedzieć, co na zdjęciu nie pasuje, co jest dziwne.

W książce przedstawiono 57 zdjęć. Na stronach parzystych umieszczono fotografie dla dziecka. Na stronach nieparzystych znajdują się pytania i polecenia, które czyta dorosły (nauczyciel, terapeuta, rodzic) pracujący z uczniem.Format B5, oprawa w spirali, 120 kolorowych stron.

Produkt Co jest nie tak? dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie udostępniamy mnóstwo rozmaitych pomocy dydaktycznych wydawnictwa Harmonia. Produkty te są przeznaczone dla każdego, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Firma Harmonia działa na polskim rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także ważne wydawnictwo naukowe oferujące liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Kate Wilde czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Arkadiusz Maćkowiak, Romana Sprawka, Agnieszka Borowska-Kociemba oraz Marta Wiśniewska. Jeśli poszukujesz wiarygodnych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w psychoterapii najmłodszych, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Asortyment tego wydawnictwa znajdziesz w naszym sklepie między innymi w kategoriach: pomoce edukacyjne – szkoła, motoryka mała i duża, emocje i relacje społeczne, percepcja oraz dyslekcja.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe pomoce edukacyjne stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w odnalezieniu niezbędnych produktów zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK