Nazwa produktu:

Było – Jest – Będzie

Cena:

24,50 

Na stanie

HA266

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

 Było – Jest – Będzie

Książka powstała, żeby wspomagać dzieci w nauce lub doskonaleniu umiejętności dostrzegania zależności przyczynowo-skutkowych w otaczającym świecie.W publikacji przedstawiono 30 różnych sytuacji dotyczących życia szkolnego, codziennych obowiązków oraz spędzania czasu wolnego. Każdy temat opracowano na rozkładówce. Na stronach parzystych znajdują się duże ilustracje oraz dotyczące ich pytania i polecenia. Na stronach nieparzystych umieszczone zostały zadania, podczas rozwiązywania których dziecko mówi, co wydarzyło się wcześniej i później, oraz wykonuje inne ćwiczenia związane z tymi sytuacjami

Autor: Magdalena Hinz
65 stron

Produkt Było – jest – będzie wydaje wydawnictwo Harmonia.
W sklepie internetowym Juniora.pl prezentujemy sporo wartościowych pomocy logopedycznych GW Harmonia. Materiały są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Marka Harmonia skutecznie działa na rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to też ważne wydawnictwo naukowe publikujące liczne prace naukowe dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Tony Attwood, Jason Fogler czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Renata Naprawa, Ewa Jakacka, Alicja Tanajewska i Iwona Tomasik. Jeżeli potrzebujesz rzetelnych informacji z zakresu aktualnych trendów w psychoterapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Ofertę tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora.pl między innymi w działach: pomoce dydaktyczne przedszkole, motoryka mała i duża, logiczne myślenie, grafomotoryka – ćwiczenie ręki oraz ćwiczenia pamięci.

Co bardzo istotne, oferujemy przede wszystkim kompleksowe zestawy wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w znalezieniu niezbędnych produktów serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Było – Jest – Będzie - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK