Nazwa produktu:

Brzydkie Kaczątko-Nauka Czytania

Cena:

9,90 

Na stanie

AC070

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Brzydkie Kaczątko – Nauka Czytania

Brzydkie kaczątko to książeczka edukacyjna Wydawnictwa Metody Krakowskiej z serii “Czytam Mamie i Tacie”.

Książka została przygotowana dla dzieci umiejących samodzielnie czytać krótkie teksty oraz dla tych, które uczą się słuchać, rozumieć i opowiadać. Słuchając tej popularnej bajki dziecko poznaje nowe słowa, zwroty i konstrukcje gramatyczne.

Legendy opowiadanie w wersji komiksowej są dostosowane do percepcji współczesnych dzieci oraz bliższe ich codziennym doświadczeniom i przeżywanym emocjom.


Książeczka Czytam mamie i tacie – Brzydkie kaczątko jest dostarczana przez cenione Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej. Wszystkie pomoce dostarczane przez niniejszą placówkę stanowią fundamentalną część oferowanego przez nasz sklep asortymentu, gdyż naszą ideą od samego początku jest zapewnianie profesjonalnego wyposażenia niezbędnego do wg Metod Krakowskiej®. Jeśli napotkałeś problem ze znalezieniem potrzebnych materiałów, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Metoda Krakowska® od lat jest skutecznie wdrażana w terapii dzieci z objawami ze spektrum autyzmu, dysleksji czy afazji. Przede wszystkim polega ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania®. Całemu procesowi terapeutycznemu towarzyszy wiele innych ćwiczeń funkcji poznawczych różnego typu. Pomoce dydaktyczne oferowane przez Wydawnictwo Metody Krakowskiej znajdą Państwo w sklepie Juniora.pl między innymi w kategoriach: analiza i synteza wzrokowa, programowanie języka – czasowniki, pomoce logopedyczne, nauka czytania – czytanie globalne oraz wczesne wspomaganie rozwoju. Wydawnictwo Metody Krakowskiej® systematycznie organizuje także najróżniejsze kursy i szkolenia uwzględniające potrzeby rodziców oraz nauczycieli.

Brzydkie Kaczątko-Nauka Czytania - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK