Nazwa produktu:

BAW SIĘ Z NAMI SYLABAMI. ĆWICZENIA I ZABAWY LOGOPEDYCZNE DLA DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM

Cena:

25,46 

Na stanie

AE055

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Baw Się Z Nami sylabami. Ćwiczenia I Zabawy Logopedyczne Dla Dzieci W Wieku Przedszkolnym

To publikacja, która jest świetnym wsparciem rozwoju kompetencji językowej dzieci w wieku przedszkolnym – poszerza zasób słownika czynnego i biernego, logiczną i spójną formę wypowiadania się zgodnie z podstawowymi normami składniowymi i fleksyjnymi oraz wyraźną, czystą artykulację.
Książka stanowi doskonałą pomoc dla logopedów i nauczycieli, jak również rodziców, opiekunów i wszystkich osób zainteresowanych wspomaganiem rozwoju mowy dzieci w wieku przedszkolnym.

W skład publikacji, oprócz książki, wchodzi także 38 kartonowych plansz z fotografiami i rysunkami – do wykorzystania w zaproponowanych przez autorkę ćwiczeniach.

ISBN: 978-83-63590-06-2
Format: 145×210 mm
Liczba stron: 56 (+ 38 kartonowych plansz)
Rok wydania: 2013


Wydawnictwo WE skutecznie działa na krajowym rynku już od blisko trzech dekad. Doskonałą jakość wydawanych przez WE publikacji zapewnia m.in. bliska współpraca z rozmaitymi placówkami naukowymi z całego kraju, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Uniwersytet Gdański, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie, a także Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Wydawnictwo zapewnia pomoce niezbędne w pomocy dzieciom i dorosłym dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami i schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Niektóre z opracowanych przez Wydawnictwo Edukacyjne narzędzi owocnie wykorzystuje się w pracy z Metodą Krakowską®.

Do niezwykle popularnych zestawów artykułów oferowanych przez WE należą między innymi: Kocham czytać prof. Jagody Cieszyńskiej, Bajki bez końca, Ćwiczenia artykulacyjne oraz Karty diagnozy.
Urozmaicony dorobek wydawniczy marki obfituje w popularne naukowe publikacje z obszaru przeróżnych dziedzin tj.: gerontologia, nauki społeczne oraz pedagogika. Opracowania wydawnictwa WE były wielokrotnie wyróżniane i nagradzane w środowiskach naukowych.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK