Nazwa produktu:

Autyzm Ćwiczenia Stolikowe Zestaw 3 Kuchnia

Cena:

225,00 

Brak w magazynie

AI259

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Autyzm Ćwiczenia Stolikowe Zestaw 3 Kuchnia

Zestaw Autyzm. Ćwiczenia stolikowe został zaprojektowany tak, by łączyć pracę terapeuty i zaangażowanie rodziców. Podczas zajęć z terapeutą dziecko nabywa umiejętności, które potem doskonali i utrwala podczas zabawy i codziennej interakcji z rodzicami w domu. Zintegrowane, spójne działanie przynosi najlepsze efekty i pozwala cieszyć się postępami dziecka.

Materiał zawarty w teczce charakteryzuje:

 • duży format,
 • spokojna tonacja kolorów,
 • czytelne ilustracje.

Dla kogo?

 • Dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.
 • Dla dzieci zagrożonych autyzmem.
 • Dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Narzędzia metodyczne w zestawie 3:

 • dziennik wydarzeń – pomaga w budowaniu kompetencji komunikacyjnej i językowej,
 • zadania z sylabami – pierwszy zestaw zawierał samogłoski; w drugiej części stopniowo przechodzimy do sylab otwartych.

Zawartość zestawu:

 • 60 kart ćwiczeń,

 • 350 grubych, kartonowych elementów

a) układanki,

b) obrazki,

c) etykiety,

 • instrukcja do ćwiczeń.

Równolegle z zestawem Autyzm. Ćwiczenia stolikowe. Część 3 można wykorzystywać Blok terapeutyczny, który będzie jego uzupełnieniem.

Format: pudełko 27 cm x 33,5 cm x 5 cm

Autorka: Agnieszka Bala

Zestaw “AUTYZM ĆWICZENIA STOLIKOWE ZESTAW 3 KUCHNIA” oferowany jest przez wieloletnie polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnorodnych artykułach terapeutycznych. W naszym sklepie internetowym prezentujemy mniej więcej 200 zestawów przeznaczonych zarówno dla rodziców i ich dzieci jak również opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami różnego typu: demencja, udar mózgu czy choroba Alzheimera. Polskie wydawnictwo WIR oferuje także przydatną literaturę przeznaczoną dla nauczycieli oraz rodziców. Pomoce dydaktyczne z katalogu w/w wydawnictwa można znaleźć w naszym sklepie online w wielu kategoriach, np.: książki o rozwoju dziecka, programowanie języka – czasowniki, grafomotoryka, logiczne myślenie – myślenie sytuacyjne, percepcja wzrokowa oraz wczesne wspomaganie rozwoju. Eksperci z wydawnictwa WIR cyklicznie organizują także rozmaite webinary poświęcone tematom z zakresu zaburzeń rozwoju. Materiały dydaktyczne tej marki świetnie sprawdzają się na wielu obszarach pracy dydaktycznej Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych kolekcji wydawnictwa należą m.in.: Wczesne wspomaganie rozwoju, Gimnastyka umysłowa, Dyskleksja, Moje układanki oraz Logopotyczki.

Autyzm Ćwiczenia Stolikowe Zestaw 3 Kuchnia - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK