Nazwa produktu:

Arka Noego – Układanka Magnetyczna Tetris

Cena:

67,99 

Na stanie

TY040

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

TOOKY TOY Układanka Magnetyczna Montessori Logiczna Puzzle Tetris Arka Noego 26 el.

Układanka Arka Noego od marki TOOKY TOY . Zabawka posiada 10 klocków z wizerunkami zwierząt i 15 plansz dwustronnych z 30 wzorami z różnym poziomem do ułożenia. Tak jak Noe to i dziecko musisz dopasować tak zwierzęta w arce, aby zapełnić całą plansze. Zabawka rozwija zdolności manualne, logiczne myślenie oraz poprawi koncentracje Twojego dziecka. Oprócz świetnej zabawy, układanka logiczna pozwoli poznać historię Arki Noego i zaciekawić dziecko.

Zabawka rozwija:

  • zdolności manualne
  • logiczne myślenie
  • koncentracje
  • percepcję wzrokową.

W zestawie znajduje się:

  • 10 klocków z wizerunkami zwierząt
  • 15 plansz dwustronnych z 30 wzorami z różnym poziomem do ułożenia

Zabawka odpowiednia dla dzieci już od 3 roku życia. Układanka jest bezpieczna dla dzieci. Pomalowana została nietoksycznymi farbami a jej elementy zostały wykonane z drewna.

Tooky Toy to firma produkująca drewniane zabawki dla dzieci, obecna na rynku od 2004 roku. Kilkanaście lat doświadczenia w branży to gwarancja wysokiej jakości produktów, wytwarzanych z myślą o bezpieczeństwie dzieci. Zabawki Tooky Toy posiadają liczne certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo tych ekologicznych produktów. Dobrze wygładzone, wolne od drzazg i ostrych krawędzi zabawki, pokryte są wyłącznie bezpiecznymi, nietoksycznymi farbami, barwnikami i lakierami. To wszystko sprawia, że zabawki Tooky Toy są uwielbiane przez dzieci i doceniane przez rodziców na całym świecie.

Arka Noego – Układanka Magnetyczna Tetris - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK