Nazwa produktu:

ANALIZA I SYNTEZA SŁUCHOWA- STYMULACJA I TERAPIA

Cena:

120,00 

Brak w magazynie

AI098

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Analiza i Synteza Słuchowa – Stymulacja I Terapia

to zestaw ćwiczeń i pomoc terapeutyczna do kształtowania umiejętności analizy i syntezy słuchowej u dzieci w młodszym wieku szkolnym. Karty zostały opracowane w oparciu o materiał obrazkowy. Ćwiczenia mają na celu rozwijać funkcje analizatora słuchowego, co pozytywnie wpływa na naukę czytania i pisania. W zestawie zawarto zadania analizy i syntezy sylabowej, które są przydatne podczas nauki czytania metodą sylabową.

Format: A4
Okładka: twarda (teczka)
Pudełko zawiera 30 kart z zadaniami oraz kartę z szablonem odpowiedzi.

Zestaw “ANALIZA I SYNTEZA SŁUCHOWA- STYMULACJA I TERAPIA” został opracowany przez wieloletnie popularne polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnorodnych materiałach terapeutycznych. W sklepie Juniora prezentujemy niemal 200 produktów przeznaczonych zarówno dla dziecięcych terapeutów jak i opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami różnego typu: demencja, zespoły otępienne czy mniej znany zespół Cockayne’a. Firma WIR zapewnia również specjalistyczną literaturę stworzoną dla nauczycieli i psychologów. Pozycje z oferty w/w wydawnictwa umieściliśmy w sklepie Juniora w rozmaitych kategoriach, między innymi: ćwiczenia lewopółkulowe, nauka czytania, motoryka mała i duża, poprawna wymowa, pomoce edukacyjne – szkoła, a także pomoce logopedyczne. Specjaliści z wydawnictwa WIR systematycznie organizują również tematyczne szkolenia i warsztaty poświęcone zagadnieniom z obszaru zaburzeń rozwojowych. Materiały dydaktyczne WIR doskonale sprawdzają się w różnych obszarach pracy logopedycznej Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych materiałów wydawnictwa należą m.in.: Kocham szkołę!, Moje pierwsze słowa, Dyskleksja, Moje układanki oraz Lektury jak malowane.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

ANALIZA I SYNTEZA SŁUCHOWA- STYMULACJA I TERAPIA - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

ANALIZA I SYNTEZA SŁUCHOWA- STYMULACJA I TERAPIA - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK